Jde Bůh a nese pytel s debilama.
Najednou zakopne a debilové se vysypou.
Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna
bude prostě tady."
Jde Bůh a nese pytel s debilama.
Najednou zakopne a debilové se vysypou.
Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna
bude prostě tady."
Politik v opozici přijde do restaurace a říká číšníkovi:
"Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme."
Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"
Mozková smrt by neměla být důvodem k odpojení od přístrojů.
Dotyčný může ještě udělat kariéru jako opoziční politik. 
Kdo miluje hvězdné nebe?
Meteorický roj Lyridy 2026: Kdy a odkud můžete nejlépe pozorovat „padající hvězdy“ a co k tomu potřebujete
https://www.marianne.cz/zabava/meteoricky-roj-lyridy-2026-co-prinasi-kde-ho-sledovat
Každoroční vrchol meteorického roje Lyridy nastává v druhé polovině dubna a v roce 2026 nás čekají mimořádně příznivé podmínky pro jeho sledování. Maximum roje připadá na noc z 22. na 23. dubna, kdy bude možné pozorovat padající hvězdy na obloze téměř po celém Česku.
další z mnoha příkladů, že hloupost českých ovčanů je bezmezná...

lék, který nebyl v Československu povolen, si nechali ovčané vozit
pokoutným způsobem z blahobytného kapitalismu... blahořečili západ... byli
nadšeni, že jim to příbuzní nebo kamarádi z kapitalismu poslali... jásali
že mají z kapialismu něco, co jiní v Československu nemají...
a pak, když se prokázalo, že je to lék,
který způsobuje znetvoření lidských plodů, tak ti jásající dementi
vinili stát, že temu nezabránil a nereagoval...!!! 
https://medium.seznam.cz/clanek/jana-svec-bezpecny-jako-kostka-cukru-slibovala-reklama-pak-se-zacaly-rodit-deti-bez-koncetin-266445?utm_campaign=abtest310_treti_wallpaper_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=1667601&dop_source_zone_name=blogy.sznhp.box&dop_vert_ab&dop_vert_id&dop_req_id=IQlI4sTekgn-202604211401&dop_id=266445&source=hp&seq_no=1
To si pamatuju- ještě dlouho po tom se o tom psalo a mluvilo v naší
televizi. Ale ten lék se u nás nepoužíval- bylo to někde v Německu-? A ty
hrůzy, co se rodilo postižených dětí.... 
Já měla taky šílené těhotenské nevolnosti- během celých 9 měsíců,
jsem zvracela a hubla. Až ke konci jsem přibrala 4kg. A syn měl 3.45 kg.
Doktor mi na to dal ,,rizikové těhotenství,, a nemocenskou. A ještě
kinedryl)) Manžel mi vozil z venku- lízátka se zázvorem, to mi trochu
pomohlo. 
Československo mělo v té době jedny z nejpřísnějších pravidel pro
schvalování nových léků...!!!
Dementi, kteří to obcházeli a
jásali, že měli léky ze západu, páč co bylo ze západu, to bylo všechno
lepší...
holt pak čuměli na ty patvary, co se jim
rodily...!!! 
Přijetí ukrajinských voj. veteránů slíbil ukrajinské straně již
bývalý ministr vnitra Rakušan. Lékařská péče je jim však poskytovaná
již několik let.
https://www.fintag.cz/2025/06/08/az-prijdou-ukrajinsti-veterani-budme-pripraveni-tvrdi-experti/
Taky kdo jiný by jim to slíbil, než bývalý, ukrajinský ministr vnitra
ČR, kolaborant, čivava Rakušan...!!!
Vlastně ještě jeden takový kolaborant je
toho schopen... bývalý ukrajinský premiér ČR, Fiala... zvaný lidská
z Masaryčky...!!! 
Jenže my tu neléčíme jen vojáky a veterány! Ukrajinci si sem přijeli
nechat udělat veškeré vyšetření zadarmo- léčení chronických nemocí-
zadarmo- operace- zadarmo- CT-SONO-MGR-vše přednostně a zdarma.
A lidi, co se tu narodili, vystudovali, pracují- odvádí daně , musí čekat
měsíce na vyšetření, které jsou nezbytná a život zachraňující!
Tak to nemůže jít dál! 
Fialova vláda o tomhle lhala,tvrdila že Ukrajinci jsou jenom a jenom přínosem. Oháněli se u toho vyfutrovanýmni,lživými údaji. Prostě čistě a jen proukrajinští prolhaní fanatici. Ale realita je o dost někde jinde.
"Jistě,část lidí v ČR chce aby se Ukrajině předal snad celý náš rozpočet,ale je to jejich vůle a hlavně jsou v menšině. Pomáhat se má jen opravdu potřebným a to jsou ženy a děti a prokazatelně jen z válečných oblastí a nikdy!!!! ne před našimi lidmi. Hodně a hodně Ukajinců zde pomoc ČR jen zneužívá. Jen ženy a děti kterým raketa zničila barák a pomáhat rozumně,ne před našimi občany v ČR. A ten zbytek nazdar !"
"Nevím proč by si měl u nás pro dávky chodit kdejaký Ukrajinec ze západní Ukrajiny a přitom my tady máme desítky tisíc lidí kteři jsou na ulici a stát na ně sere a nebo matky samoživitelky,kterým stát také moc nepomáhá. Podle různých Diů je tenhle přístup normální,pomáhat hlavně cizím lidem a na vlastní lidi srát,ale já tvrdím že rozhodně není."
"A tohle je potřeba všechno napravit. A hlavně nepodlehnout tlaku ulice,eurobolševici se budou snažit vyvíjet tlak,aby bylo vše jen podle nich. Ideální řešení je také začít se občansky angažovat a na každou demonstraci eurovolševiků,aby se ČR Ukrajině celá rozdala a že jen oni mají právo vládnout a že demokracie je jen ta jejich,zorganizovat naší demonstraci,kde nás bude víc. Potom eurobolševici o dost zjihnou. Musíme se naučit se začít občansky angažovat,jinak nám celou demokracii do pár let ukradnou jen pro sebe a změní jí k obrazu svému. Oni nejsou celá tato společnost. Ani náhodou."
Zajisté že nechceme. Ale oni sem přijdou za svými rodinami. Ten odkaz se zabývá závažnými věcmi, a měli bychom na to být připraveni. A hlavně bychom měli vědět, koho si do naší republiky pouštíme a mít je tzv. na očích. Aby to tu nevypadalo, jako v okolních zemích,
Pamatuj si.! Když ty spíš, nepřítel nespí! Tak spi co nejvíc, možná
nepřítel zdechne z únavy )))

https://www.facebook.com/reel/2692527684466029
Je to docela pěkné, vidět jak celá opozice kolem sebe kope a ne a ne
zaujmout něčím smysluplným. A někým normálním. 
Tak už to jede .
Evo ten vlak už nezastaví.
Ukázala jsi lidem ten svůj strach stojí co jsi udělala ! No a skutek je teda
pravdivý. Tvůj zásah do Bitcoin být zřetelný ,už není cesty zpět !
Soud bude zasedat až později ,musí se to všechno vyšetřit ,policie bude
určitě perfektní ,taky mají na bitcoin zálusk proto to vyšetří
pořádně . Konečně si i oni řeknou, že co všechno můžou vyřešit oni a
mohly to udělat už dávno kdyby si se do toho nenasrala ty !!!
Teď sel potvrzuje i to ,že tě mužíček opustil právě i proto !!!
Všechno jednou končí a ty už jsi mohla být daleko od toho .
Jaký důkaz chceš ještě vždyť přece víš co obsahuje , co jsi zapomněla
s kartovat !!!
https://www.facebook.com/photo?fbid=1480065510439323&set=a.133425475103340
https://www.facebook.com/reel/931651386330386
Čarodějnice))) akorát přiletěla trochu dřív a zmodernizovala si
koště- na metlu. )))) 
Doporučuji nahlédnout do diskuze 