hmm,hmm )))

Tak se nám trochu zatáhlo a někde hoooodně daleko zahřmí..kéž by zapršelo.
V Olomouckém kraji padaly teplotní rekordy. V Přerově bylo 36,9 stupně Celsia A v Kroměříži to samé.
Olomoucký kraj se připravuje na extrémní víkendová vedra. Města budou kropit ulice, MHD v Olomouci omezí kvůli klimatizaci otvírání dveří a pořadatelé se rozhodli zrušit některé akce. Podle předpovědí by teploty měly o víkendu dosahovat čtyřicítky.
Hoďte se do úsporného režimu, pijte hodně vody , čaje , a šup do
bazénu, nebo aspoň do sprchy.

Zoufalí Francouzi se perou o poslední ventilátory. Záběry připomínají katastrofický film
tak v ČR už taky v obchodech ventilátory nejsou .
Vedoucím delegace na summit NATO v Ankaře bude premiér Andrej Babiš (ANO), uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé). Vymezil se tak proti dřívějšímu tvrzení prezidenta Petra Pavla, že v čele delegace je podle protokolu automaticky hlava státu. „Já vím, kdo je v jaké kolonce napsaný, kdo dostane akreditaci, kdo dostane kartičku, kdo dostane odznáček,“ zdůraznil
Podrobnosti připravujeme.
pntoSorsdetmt
02429gfa
h
h1am9au7
5
219g7841u073108agtfgi533hutl
·
USTAVNÍ SOUD EVIDENTNĚ PORUŠIL ZÁKON
Při podrobnější konfrontaci středečního předběžného opatření
vydaného Ústavním soudem ČR se zněním Zákona o Ústavním soudu (182/1993
Sb.) nelze než dospět k jednoznačnému závěru, že tímto hojně
diskutovaným rozhodnutí Ústavní soud zcela zjevně překročil svá
zákonná omezení.
A to hned v několika ohledech:
Suma sumárum vydání předběžného opatření v řízení o kompetenční žalobě není možné a je zcela nepochybně nezákonné.
Tedy samotná výroková část nálezu v kompetenčním sporu nemůže znít
jinak než následovně:
"K rozhodnutí o složení oficiální delegace České republiky pro summit
NATO je příslušná vláda (či prezident)."
Soud však rozhodně není oprávněn určovat dotčenému orgánu, jak
konkrétně má v dané věci rozhodnout, tedy v tomto daném případě koho do
delegace zahrnout.
Je tak zcela zjevné, že svým středečním rozhodnutím Ústavní soud
překročil své pravomoce a jednal v rozporu se zákonem.
Toto své tvrzení jsem připraven argumentačně obhájit v jakékoliv
veřejné debatě s jakýmkoliv ústavním právníkem, jenž bude prosazovat
opačný názor.
S ohledem na zcela pregnantní formulaci zákona upravující rozsah pravomocí
Ústavního soudu v této oblasti jsem přesvědčen, že nebude mít šanci v
takové konfrontaci uspět.
Nyní ovšem přichází ta nejdůležitější otázka.
Jak se bránit evidentně nezákonnému rozhodnutí soudu, proti němuž
neexistuje opravný prostředek?
Když použiji argument ad absurdum - co dělat, když soud uloží
obžalovanému trest smrti, ač mu to trestní zákoník neumožňuje?
Je správné za použití argumentu "rozhodnutí soudu je třeba vždy
respektovat" dotyčného popravit?
Nebo je právem či dokonce povinností se proti takovému rozhodnutí
vzepřít.
Já jsem přesvědčen, že odpověď je zde zcela nasnadě
JUDr.Jindřich Rajchl
No ...když je to ,,zasraný zkurvený vedro,, tak by se nám trochu,,
zasranýho zkurvenýho ,,sněhu hodilo

( Pro blbečky je to IRONIE ! ) 
Už zase otravují s tím summitem. Dědků je všude jak nasrano, každý
rádoby politik, poslanec, vyslanec, hlavně mlejt pantem. Atleti třeba do
prdele neteř seted z Turecka vrátila a taky z toho není taková panika. Už
se mě chce ze všeho zvracet. Všude ten zelený blbínek alias president,
stejně vyjednají kravský hovno jako vždy, dělají ze všeho dulezitou
záležitost. Ti jsou ještě horší než Milouš Jakeš, Bolák a celá ta
jejich sqadra. Co a o čem to pořád melou? Za ty picoviny tv neplatil, fuj to
je hnusná doba, nejhnusnější za mého dlouhého života A to dělají
všechno ti prizdisraci, takového řemeslníka by podobné ptákoviny nenapadly

Je to ale bordel co))))) ?
A někteří přímo slintají blahem no já bych to asi udělala takto
:Jelikož prezident musí na summitu dodržovat komunikační rámec stanovený
vládou, tak bych mu na místě premiéra nadiktoval projev, v němž by musel
říct, že je správné investovat do lidí, ne do zbraní a že už nehodláme
dát ani korunu z našich daní defraudantům z Kyjeva. 
Ten tam zas bude blekotat a slibovat nesmysly,třeba slíbí,že bude na Ukrajinu posílat politručka každý měsíc těch 100tisíc které bere za houno.
Ono se tam totiž bude jednat o dost zásadním financování Ukrajiny ,
které jí bude poskytováno formou vyzbrojování a tím pádem půjde o
obrovskou příležitost i pro tuzemské zbrojaře , mezi nimiž jsou
pochopitelně prezidentovi přátelé a sponzoři.
No a za ČR je oprávněn smlouvu podepsat pouze vedoucí delegace , proto ta
urputná snaha se jím stát.
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/ministerstvo-zahranici-akredituje-prezidenta-na-summit-nato-rekl-babis-374942
Macinka ho vyvede z omylu..... automaticky se neděje nic..... viz odkaz
výše. 
Dávejte si pozor- zlo číhá všude .
https://www.facebook.com/photo?fbid=10230610418422249&set=a.10201087904497852