https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

už před parlamentními volbami v roce 2021 ukázal zkorumpovanej kolaborant
Rychetský, kdo je v ČR pánem a jak lehce lze ohýbat, dokonce i ústavní
zákony...!!! 
Současné rozhodnutí ústavního soudu o povinnosti vlády, vzít na Summit
NATO, kolaboranta, agenta Pávka, ten trend potvrdilo... a jasně ukázalo, jak
dopadnou příští parlamentní volby...!!! 
Pokud současná vláda bude i nadále tolerovat činnost a chování prezidenta
Koláře... a nedokáže se vypořádat s tím hradním spratkem, agentem
Pávkem, tak se může se svými pozicemi po příštích parlamentních
volbách rozloučit....!!!
Babišovi je to u (_|_) ten si
svoje politické ambice již splnil... ale ostatní vládní strany, to budou
mít po těch volbách velice těžké... protože ČR zanikde... stane se
součástí Evropských federálních států...!!! Jediná šance, jak se temu
vyhnout je, že se Rusko nasere a při obraně své svrchovanosti a územní
celistvosti, včas srovná EU se zemí... včetně přiblblé Ukradiny...!!!

A tady celé, co přesně pan ministr řekl
https://www.facebook.com/reel/976273525239534
Názor Cyrila Svobody, k rozhodnutí ÚS.
A zde je názor presidenta Klause.
https://www.facebook.com/reel/1400245411943176
I mě by zajímalo, co by se stalo, kdyby vláda odmítla předběžné
rozhodnutí ÚS.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1287857910096842&set=a.391091859773456
Zde je celé odůvodnění těch dvou soudců, kteří řekli NE.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1488333646659336&set=a.642764451216264
Tak tohle mě dostalo. Ale posuďte sami.
https://www.facebook.com/reel/849748281234928