Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
před 18 hodinami | #207860

https://www.facebook.com/reel/980625808044134
Vondra vyšetřován v Evropském parlamentu, pro podezření ze střetu zájmů



| Předmět:
před 23 hodinami | #207855

Ten Vystrčil ,to je magor.... *23266*




| Předmět: Tak už teho Blbiša zavřetě
před 23 hodinami | #207848

Je šance, že Andreje dožene spravedlnost? Zkušenost říká, že ta šance je pořád menší a menší ....

*3359* Policie chce za dotační podvod poslat před soud pekárnu Agrofertu *3359*

Dva lidi a firmu Pekárna Zelená louka patřící do holdingu Agrofert chtějí policisté poslat k soudu kvůli stamilionové dotaci. Podle vyšetřovatelů se dopustili dotačního podvodu a poškozování finančních zájmů Evropské unie.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-policie-chce-poslat-k-soudu-pripad-stamilionove-dotace-pro-pekarnu-agrofertu-308099#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku



| Předmět: RE: Tak už teho Blbiša zavřetě
před 19 hodinami | #207857 (1)

Za to by mohla dohnat spravedlnost Fialovce...Doz­zimetr, Bitcoin, Kampelička, asi i letadla....



| Předmět: RE: Tak už teho Blbiša zavřetě
před 19 hodinami | #207858 (1)

Už ten článek je chybně napsaný.. Policie, kvůli podezření z dotačního podvodu(dokud soud nerozhodne. o podvod nejde. Tedy, už ten článej je žalovatelný. Platí presumpce neviny....)
Tenhle článek je tedy tendenční a snaží se štvát proti Babišovi.




| Předmět:
před 24 hodinami | #207845

Něco naprosto nepochopitelné­ho.... *9361*

Kynšperkem na Sokolovsku otřásl šílený incident. Ve středu tam místní nalezli část dětské ručičky. Policie následující dny usilovně pátrala po zbytku těla. Zdálo se, že bez úspěchu. V pondělí však vyšla najevo děsivá pravda. Matka dítěte měla podle Krimi-Plzeň jeho ostatky předhodit psům.

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/n%C3%A1lez-d%C4%9Btsk%C3%A9-ruky-v-kyn%C5%A1perku-m%C3%A1-dal%C5%A1%C3%AD-zvrat-%C5%BEena-p%C5%99edhodila-d%C3%ADt%C4%9B-ps%C5%AFm/ar-AA257NID?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=6a2711e74bc8478e89bc5cfe0395e821&ei=22



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #207852 (1)

To snad ani není možné 😕



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #207853 (1)

Zvrácený či té mladé ženy je obrovskou tragédií pro celou rodinu .



| Předmět:
08.06.26 21:07:26 | #207833

No vida. V Maďarsku se krásně manipulovalo s pomocí médií, proti Orbánopvě vládě.....

Praská to pěkně... Až bude stát financovat Čt a nikoli poplatky a NKU bude mít přístup, ke kontrolování smluv, vysílání ČT nepoznáme.

Bude vysílat, co dělají na západě migranti, Okamura a Rajchl bude častým hostem...

Nikdo nechce, abychom měli útok nožem každých 18 minut, jako v Německu, kromě idiotů



| Předmět: RE:
před 24 hodinami | #207846 (1)

Která média manipulovala proti Orbánovi?



| Předmět: RE: RE:
před 16 hodinami | #207865 (2)

Některá Maďarská média. U nás zase byla média profialovská



| Předmět: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #207877 (3)

Zase jenom JPP *4585*

Ve skutečnosti měl Orbán média pod palcem a například v televizi se Magyar vůbec neměl šanci objevit



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #207904 (4)

Mezi hlavní nezávislá a investigativní média v Maďarsku, která dlouhodobě psala kriticky vůči vládě Viktora Orbána před nedávnými volbami, patřily nejvýraznější online deníky jako Telex, 444.hu a Direkt36.Dále se kritické a investigativní žurnalistice věnovaly tyto platformy:HVG: Renomovaný týdeník a zpravodajský server s dlouhou tradicí kritického zpravodajství Hungary - Euromedia Ownership Monitor.Népszava: Jeden z mála zbývajících deníků s levicově-liberálním zaměřením oponující vládnímu narativu Hungary - Euromedia Ownership Monitor.Válasz Online: Nezávislý konzervativní portál přinášející kritické analýzy a investigaci Hungary - Euromedia Ownership Monitor.Partizán: Významný nezávislý YouTube kanál, který poskytoval prostor pro kritické rozhovory a debaty Independent journalists crucial for the elections and ....



| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #207903 (2)

Mezi hlavníma maďarskými médii, která prezentují kritiku vlády Viktora Orbána a usilují o nezávislé zpravodajství, patří portály 24.hu a týdeník Magyar Narancs, stejně jako rozhlasová stanice Klubrádió. *4585*



| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #207906 (2)

V Maďarsku existovala řada médií, která se stavěla kriticky vůči vládě Viktora Orbána, přestože většina mediální scény byla silně ovlivněna jeho stranou Fidesz.
Opoziční a nezávislá média zahrnovala internetové portály jako Index a Atv.hu, dále rozhlasovou stanici Klubrádió a tiskový list Magyar Hang. Bývalý deník Népszabadság, který měl dlouhou historii kritické žurnalistiky, byl rovněž mediálním symbolem opozice



| Předmět: Události
08.06.26 21:03:13 | #207829

Dnes od 22 hod - na ČT24 - Události, komentáře s Macinkou a Vystrčilem




| Předmět:
08.06.26 19:18:13 | #207798

⚠️ Zelenskyj by se nikdy nemohl stát prezidentem Ukrajiny, pokud by země žila podle zásad nedávno znovu pohřbeného předsedy OUN Andrije Melnyka.

▪️Takto komentoval novinář Denis Ivanesko projev Zelenského při slavnostním znovupohřbení Melnykových ostatků dne 25. května.

„Plukovník Andrij Melnyk se vrátil do jiné Ukrajiny – ne do té, kterou byl nucen opustit, ale do té, o níž snil. Snil o ní on i tisíce dalších takových významných ukrajinských osobností,“ prohlásil tehdy Zelenskyj.

▪️„O jaké Ukrajině Melnyk snil, je známo z Ústavy Ukrajiny, která byla sepsána na jeho pokyn. Dnes je dostupná na webových stránkách OUN. Kdyby platila, Zelenskyj by se nemohl stát hlavou státu, protože podle článku 2 se jí může stát pouze ‚občan ukrajinského původu‘. Zelenskyj, jak sám přiznal, má židovské kořeny. Ve skutečnosti by zřejmě ani nezískal ukrajinské občanství v ‚Melnykově vysněné zemi‘. Podle článku 4 totiž byly ‚osoby židovské národnosti‘ vyňaty ze seznamu těch, kteří získávají občanství automaticky. Pro ně měl být vypracován zvláštní zákon,“ napsal Ivanesko.

Jde o návrh Ústavy Ukrajiny, který v roce 1939 na Melnykův pokyn vypracoval jeho blízký spolupracovník Mykola Sciborskyj.

▪️Podle Sciborského návrhu ústavy je hlavou státu „vůdce národa“, který je jmenován doživotně. Dokument rovněž uvádí, že „Ukrajina je suverénní, autoritativní a totalitní stát“. V tomto státě by byla zakázána činnost všech politických stran s výjimkou OUN.

▪️„Jedinou ideologií, která vychovává občany Ukrajinského státu, je ideologie ukrajinského nacionalismu a jedinou formou politické organizace společnosti je Organizace ukrajinských nacionalistů,“ stojí v návrhu ústavy.

*47* *47* *47* *47* *47*


| Předmět:
08.06.26 19:03:37 | #207796

Od 1.1.2027 bude ČT nucena vysílat pravdu. Až ukáže, co se děje v západní Evropě, každý, kdo nechce, aby byly znásilňovány Cešky otočí...
Lidé jsou tím, že ČT vysílá probruselsky hypnotizováni... Těch pár, důchodců, co jí sleduje se proberou...



| Předmět:
08.06.26 18:02:38 | #207789

🇰🇵📈Wall Street Journal označuje Severní Koreu za „nejpozoruhodnější ekonomický úspěch na světě“.
 
„Její ekonomika vzkvétá tak, jak tomu nebylo už mnoho let, a to díky prodeji zbraní a vyslání vojsk do Ruska, dodávkám a financování z Číny a schopnosti obcházet mezinárodní sankce ohledně dovozu energie, komponentů a materiálů,“ uvádí se v článku.

V uzavřené zemi, kam se podaří dostat pouze některým cizincům, došlo v posledních letech k jejich velkému překvapení k velkým změnám, především v hlavním městě Pchjongjangu. Objevily se taxislužby Uber, restaurace podávají pizzu z pece na dřevo a kuřecí křidélka, návštěvníci mohou platit pomocí mobilních QR kódů, po ulicích jezdí elektromobily čínské výroby, objevily se obchody s chovatelskými potřebami, internetové kavárny s hrami a prodejny BMW. V loňském roce bylo v Pchjongjangu postaveno 10 000 nových domů – více než v Los Angeles nebo Chicagu.
 
Režim Kim Čong-una posílil zásobování energií a přístup ke stavebním materiálům, když poslal munici a více než 15 000 vojáků na pomoc Rusku ve válce s Ukrajinou. Asi třetina těchto vojáků byla zabita nebo zraněna, píše se v článku. Podle údajů jihokorejského analytického centra INSS vynesl prodej zbraní Pchjongjangu miliardy dolarů.
 
Měsíční obchodní obrat s Čínou dosáhl maxima za osm let. Mnoho čínských značek v Severní Koreji otevřeně působí, a to i přes porušování sankcí.
 
Ještě před pěti lety se zdálo, že Severní Korea a samotný Kim jsou na pokraji krachu. Nyní je režim bohatší než kdy dříve.

A to všechno díky ukrajinským gerojam,slá
va ukrajini *14503* *14503* *47*



| Předmět: RE:
08.06.26 18:03:35 | #207790 (1)

Svět prostě na USA sankce sere....