Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodna diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodna diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: Lorak
Správci: Lorak , KamilaLiska
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 1328691x
Příspěvků:
57796

Předmět diskuze: Svobodna diskuse bez cenzury - Mluvte svobodne o vsem o cem chcete. Myslete pritom na to, ze vas projev je zaroven i vasi vizitkou a tak jedinou cenzurou, at je vase vlastni sebereflexe. Vulgarni napadani jinych diskuteru neni povoleno a bude v souladu s pravidly chatujme mazano.
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení
| Předmět: obě strany by měly okamžitě přestat…
19.03.23 22:32:29 | #28505

Vzhledem k rozměrům konfliktu by obě strany měly okamžitě přestat bojovat a zahájit jednání, říká k válce na Ukrajině generál Pelz

Celých 7 let tedy garanti Minské smlouvy ignorovali rozhodnutí RB OSN." Z nedávných vyjádření Angely Merkelové, Francoise Hollanda a Petra Porošenka víme, že to nemysleli vážně, byla to jen lest na Putina s cílem silně vyzbrojit Ukrajinu. Tedy, ne celou, jen západní. Ale proč silně vyzbrojovat západní Ukrajinu, když by naplněním rezoluce RB OSN a Minských dohod, byla situace pro Ukrajince vyřešena? Analytici Kremlu to vyhodnotili tak, že nejprve samozvané republiky DLR a LLR a následné celé Rusko má být napadeno. Byli v tom utvrzeni, když v polovině února 2022 násobně zesílilo ostřelování oblastí DLR a LLR ze strany ukrajinské armády.[3] Změnil se rovněž způsob, ostřelování nabylo charakteru cílevědomé dělostřelecké přípravy válčiště. Další důkazy těchto úmyslů viděli Rusové již řadu let přímo v některých vyjádřeních představitelů vlády USA[4] i řady západních politologických institutů.

Poměry sil se zcela změnily. Musíme si uvědomit, že na Ukrajině zůstalo k dnešku jen kolem 20 miliónů obyvatel, a více než polovina z původních, dobře vycvičených vojáků padla. Nezávislé zdroje odhadují, že padlo asi 200 tisíc a bylo zraněno 350 tisíc vojáků. Ukrajina v současnosti mobilizuje sedmnáctileté chlapce a muže do 60 let. Na západ od Bachmutu má kolen 32 brigád, které jsou naplněny na 50% až 60%, což činí přibližně 75 tisíc mužů. Několik desítek tisíc se údajně školí a cvičí v zemích NATO, a někde v zázemí se ještě připravují neznámé počty elitních sil. Ukrajina má tedy řádově kolem 100 tisíc lidí, s nadsázkou možno říci laiků, dětí a starců, a v rukávu ukrytých možná 50 tisíc vycvičených odborníků schopných kvalitně bojovat. Proti nim ze 3 směrů stojí v prostoru válčiště nebo jeho blízkosti přes 700 tisíc zcela nových příslušníků RA, vedených zkušenými veliteli, kteří již bojem prošli. Tyto jednotky ještě do bojů nezasáhly, a mají k dispozici řádově vyšší zásoby zbraní a munice. Na ruské straně má být k 25 tisícům mrtvých a 75 tisíc zraněných.

https://www.securitymagazin.cz/defence/vzhledem-k-rozmerum-konfliktu-by-obe-strany-mely-okamzite-prestat-bojovat-a-zahajit-jednani-rika-k-valce-na-ukrajine-general-pelz-1404070396.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
| Předmět:
19.03.23 22:17:26 | #28504

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: chyba| Předmět:
19.03.23 20:08:17 | #28500

To je tragedie..ted jsem se dívala na zprávy..oni neví kam umístit děcka do první třídy..hlavně,že mají plné držky jak budou obnovovat Ukrajinu..pomáhat všem kolem dokola,léčit cizí děcka a v republice mají bordel..hnus už co se to děje.| Předmět:
19.03.23 18:00:34 | #28497

RUSKO: Herec a producent Steven Seagal označil ľudí za najkrajšiu vec v Rusku

Najkrajšia vec v Rusku sú jeho ľudia, povedal herec a producent Steven Seagal na tlačovej konferencii na počesť otváracieho ceremoniálu tajfúnového All-Russian Aikido Center.

„V Rusku ma nič neprekvapuje a najkrajšia vec na tom sú ľudia,“ povedal.

Seagal tiež uviedol, že po dokončení „špeciálnej operácie na Ukrajine“ by mohol začať pracovať na nových projektoch.

Ruský prezident Vladimir Putin udelil koncom februára hercovi Rád priateľstva za veľký prínos k rozvoju medzinárodnej kultúrnej a humanitárnej spolupráce.

V roku 2016 hlava štátu podpísala dekrét o udelení ruského občianstva Seagalovi. V auguste 2018 sa stal osobitným predstaviteľom ministerstva zahraničných vecí pre humanitárne vzťahy medzi Ruskom a Spojenými štátmi. V tejto pozícii sa herec zapájal do projektov v oblasti kultúry, vedy, vzdelávania, umenia a športu.

Po začatí vojenskej operácie Seagal navštívil zranených ruských gardistov v Moskovskej oblasti a navštívil vyšetrovaciu väzbu s ukrajinskými vojnovými zajatcami v Jelenovke. Plánoval tiež natočiť dokument o konflikte v Donbase, aby svetu povedal pravdu o udalostiach v regióne.

Predtým Seagal, ktorý sa zúčastnil na zakladajúcom kongrese Medzinárodného hnutia rusofilov, povedal, že je stopercentne rusofil a na milión percent Rus.

„Môj otec bol Rus a ja som vyrastal v ruskej rodine, moja mama bola tiež ponorená do ruskej kultúry… Otec bol vzdelaný človek a poznali sme ruskú literatúru, kultúru a tradície, všetkých veľkých autorov. Som stopercentne rusofil a jeden milión percent Rus,“ povedal počas kongresu.| Předmět: RE:
19.03.23 18:32:18 | #28498 (1)

 #28497 

| Předmět: RE: RE:
19.03.23 19:25:52 | #28499 (2)

k videu .... Jeffrey Sachs: Příčinou války je, že USA prostě nedokážou udržet svůj zatracený nos mimo něčí dvorek


 #28498 

| Předmět: RE: RE: RE:
19.03.23 20:35:25 | #28502 (3)

Je s podivem, že v té velké zemi svobody tento projev nesmí být vysílán. *2524*


 #28499 

| Předmět:
19.03.23 16:44:25 | #28496
Řekni, kde ty kytky jsou


| Předmět:
19.03.23 15:27:08 | #28494
Je zatykač na Putina vymožiteľný? 18. 3. 2023
&t=

Právna sila zatykača na Putina je iba takej hodnoty, ako keď starosta Štrby vydá zatykač na kotolníka školy.
Medzinárodný trestný tribunál v Haagu, nie je viazaný na konkrétnu vojnu. Vznikol na základe medzinárodnej zmluvy, aby slúžil politickému aktivizmu. Túto zmluvu neratifikovalo okrem Ruska a Ukrajiny ani USA, Čína, Izrael, India, Irán, Turecko, Indonézia a ďalších 48 štátov.| Předmět: RE:
19.03.23 16:01:29 | #28495 (1)

🇬🇧 🇳🇱 UK / NIZOZEMSKO, Haag: Takže 21. února pustili deviantního pedofila z basy a 22. února požádal jeho bratr o vydání zatykače na V. Putina. To jsou náhodičky!

Prohlášení prokurátora Karima AA Khan KC o vydání zatykače na prezidenta Vladimira Putina a paní Marii Lvovou-Belovou:
Dne 22. února 2023 jsem předložil II. přípravnému senátu Mezinárodního trestního soudu žádosti o vydání zatykače v souvislosti se situací na Ukrajině.

Přípravný senát dnes vydal zatykače na tyto dvě osoby:
pan Vladimir Putin, prezident Ruské federace; a
Paní Maria Lvova-Belová, komisařka pro práva dětí v Kanceláři prezidenta Ruské federace.

Bývalý poslanec za Yorkshire, který byl uvězněn za sexuální napadení mladého chlapce, byl propuštěn z vězení.
https://www.examinerlive.co.uk/news/west-yorkshire-news/paedophile-wakefield-tory-mp-imran-26291162


 #28494 

| Předmět:
19.03.23 15:16:52 | #28493

Vlajka Ruska jako důvod k zadržení. Lotyšsko sklouzlo do zuřivé rusofobie a nacismu.

Starší občanku Lotyšska Elenu Kreile navštívila policie, protože si do okna pověsila trikolóru. Pronásledování začalo jako první. Byt ženy byl obléhán místním tiskem. Pak přišla policie. Vlajka byla nucena být odstraněna, ale to nebylo omezeno.

Proti Kreile bylo zahájeno trestní řízení „na ospravedlnění válečných zločinů“. Je také obviněna z řady správních deliktů v souvislosti s užíváním „zakázaných symbolů“ na veřejných místech.

Do vytvoření ruských ghett v Lotyšsku a přišívání rudých hvězd na oblečení rusky mluvícího obyvatelstva zbývalo jen velmi málo. Do očí bijící rusofobie v pobaltských státech se vyskytuje na státní úrovni a pod vojenským krytím NATO.

Mimochodem, Eleno Kreile, tohle je ruský svět, za který bojujeme. Potřebují také ochranu a podporu. Vyvěšovat vlajku Ruska v Lotyšsku neznamená psát příspěvky ze zadní části Ruska o tom, jak všem ukážeme naši matku. Je to vlastně civilní akt.

Novinári-udavači zavolali políciu do domu 56-ročnej Eleny Kreile potom, ako v jej oknách uvideli ruské a lotyšské vlajky s nápismi „Putin je môj priateľ“ a „Boh ochraňuj Lotyšsko“.

Polícia zadržala „nebezpečnú protištátnu diverzantku“, bolo proti nej začaté trestné stíhanie za „ospravedlňovanie vojnových zločinov“.| Předmět: Staněk | Na změnu máme max. 5 let
18.03.23 13:10:02 | #28491

Prof. Stanek - 3. díl

Prof. Peter Staněk | Na změnu máme max. 5 let!
Podle pana prof. Staňka žijeme v zásadním kvalitativním skoku lidské civilizace. V období, které probíhá jednou za tisíce let.

„Bude muset být nová společnost. Ten přechod bude stát oběti. A ne malé.“ říká prof. Staněk ve třetím a závěrečném dílu našeho rozhovoru. K tomu upozorňuje, že rolí rozumných lidí je počet zbytečných obětí minimalizovat. Jak toho dosáhnout a co pro to může každý z nás udělat?

Proč je v současnosti důležité, aby se lidé zapojili do procesu informování?

„Informacemi děláte změnu. A právě ta změna se promítá do změny jednání lidí, jejich vědomí, jejich přístupu, jejich priorit a všeho ostatního,” tvrdí pan prof. Staněk a dodává: „Jestliže změním sebe, tak začnu měnit ostatní.”

Nenechte si ujít závěrečný díl našeho rozhovoru.

Oficiální stránka projektu Tvořivá společnost: https://creativesociety.com/cs

https://fb.watch/jloLhbIuUV/| Předmět:
17.03.23 14:50:55 | #28490
Milan Uhrìk padni komu padni alebo karma je zdarma