Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodna diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodna diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: -
Správci: KamilaLiska
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 2538639x
Příspěvků:
82664

Předmět diskuze: Svobodna diskuse bez cenzury - Mluvte svobodne o vsem o cem chcete. Myslete pritom na to, ze vas projev je zaroven i vasi vizitkou a tak jedinou cenzurou, at je vase vlastni sebereflexe. Vulgarni napadani jinych diskuteru neni povoleno a bude v souladu s pravidly chatujme mazano.
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět: Stát zatím nedal na odškodnění po…
25.09.23 05:47:25 | #66204

Stát zatím nedal na odškodnění po očkování proti covidu ani korunu

Ministerstvo zdravotnictví přijalo 117 žádostí, požadovaná částka se pohybuje od 18 tisíc po 100 milionů korun.

Petr Vondráček se nechal v červnu 2021 očkovat proti covidu-19 a čtyři dny poté ochrnul na všechny končetiny.

Dnes už znovu chodí, dokonce bez berlí, takzvaný Guillain-Barrého syndrom ho ale na dlouhé měsíce upoutal na nemocniční lůžko, připravil o práci a bývalý aktivní sportovec se kvůli němu dodnes potýká se zdravotními následky.

Už dva roky se navíc táhne jeho spor s Ministerstvem zdravotnictví, od něhož žádá náhradu újmy způsobené očkováním. Jenže ministerstvo do dnešního dne o jeho žádosti nerozhodlo.
„Působí to na nás tak, že tam není ochota o té věci rozhodnout,“ říká jeho advokát.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-stat-zatim-nedal-na-odskodneni-po-ockovani-proti-covidu-ani-korunu-237230#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


1  

| Předmět: RE: Stát zatím nedal na odškodnění po…
25.09.23 07:23:20 | #66211 (1)

Těch případů je, dokonce mám z rodiny a jsou apatičtí...


 #66204 

| Předmět: RE: RE: Stát zatím nedal na odškodnění…
25.09.23 07:43:25 | #66212 (2)

Kazdemu dali podepsat ten takzvany informovany souhlas a tim to povazuji za vybavene. Zdravotni peci clovek dostane. Ma i pripadni narok na duchod, kdyz by byl neschopen dal pracovat a vic nikomu nedaji.

Ze dovolili s lidmi delat ty nebezpecne experimenty jake za 2 sv. valky delal s lidmi i Mengele a ze lidem znicili takto zdravi a miliony z nich zabili nikoho netrapi.

Slo o experimentalni latku jenz podvodem ziskala jen docasne schvaleni pri ktere sli obrovske miliardy z verejnych statnich rozpoctu mnoha zemi, kde smlouvy s temito pharma mafianmi byli z velke casti zacernene a nejsou pristupne dokonce ani europoslancum ale vime, ze veskera odpovednost za nezadouci nasledky byla z vyrobce toho suvixu prenesena na stat a predevsim primo na ty lidi co tento experiment podstoupili.

I odborna lekarska verejnost si musela soudne vymahat pristup k tem schvalovacim podkladum z kterych dodatecne zjistili, ze tahle ockovaci latka nikdy ani to docasne schvaleni dostat nemela a uz v pocatecnem stadiu testu, zde byli odhalane vazne komplikace koncici smrti lidi.

Lekari jenz ale vcas upozornili na vazne vedlejsi priznaky koncici smrti spocatku tisicu lidi byli, ale umlcovani a dehonestovani jako dezinformatori a konspiratori. Pritom i soudni patologove jenz vedi pitvou presne urcit pricinu smrti lidi v tom meli jasno a vedeli, ze ta bezprostredna umrti kratce po vakcinaci meli min z 30 az 40% na svedomi prave ty covid vakciny.

Hlavný patológ v Heidelbergu: 30 – 40% ľudí zomrelo na očkovanie proti Covidu

NEMECKO – Hlavný patológ na univerzite v Heidelbergu, profesor Peter Schirmacher, žiada, aby sa u očkovaných vykonalo oveľa viac pitiev. Ide nielen o úmrtia na koronavírus, ale aj úmrtia, ktoré časovo súvisia s očkovaním, ktoré by sa podľa neho mali vyšetrovať častejšie.

Slová profesora Schirmachera majú váhu

Prof. Schirmacher nie je len tak hocikto: Je lekárskym riaditeľom všeobecnej patológie a patologickej anatómie na Univerzite v Heidelbergu a výkonným riaditeľom Patologického inštitútu v Heidelbergu. Od roku 2004 tam pôsobí ako profesor. Predtým bol Schirmacher v rokoch 1998-2004 profesorom patológie v Kolíne nad Rýnom.

Schirmacher ukončil doktorát z molekulárnej biológie v New Yorku, predtým štúdium medicíny v Mainzi. Okrem toho je členom Akadémie vied Leopoldina od roku 2012. Od roku 2013 je aj predsedom Nemeckej spoločnosti pre patológiu, ktorej bol v rokoch 2012-2013 prezidentom.

Vysoký počet podozrení na nehlásené prípady: 30 – 40 percent doteraz pitvaných zomrelo v dôsledku očkovania

Na Schirmacherovom oddelení patológie v Heidelbergu už pitvali 40 ľudí, ktorí zomreli do 14 dní po očkovaní proti Covid-19. Výsledok je desivý, Schirmacher predpokladá, že 30 až 40 percent mŕtvych zomrelo v dôsledku očkovania. Frekvencia smrteľných vedľajších účinkov očkovania je podľa Schirmachera podceňovaná. Schirmacher predpokladá aj vysoký počet nehlásených úmrtí spôsobených očkovaním. Kvôli nejasnej dátovej situácii sa to v súčasnosti dá len ťažko odhadnúť alebo kvantifikovať. 14-dňová lehota je zvolená ako krátka. Nežiaduce účinky očkovania, ktoré spolu časovo súvisia, sú zvyčajne definované na obdobie jedného mesiaca.

Vice v odkazu
https://www.slovenskyreporter.sk/hlavny-patolog-v-heidelbergu-30-40-ludi-zomrelo-na-ockovanie-proti-covidu/| Předmět: RE: RE: RE: Stát zatím nedal na…
25.09.23 07:51:10 | #66213 (3)

Ockovani nikdo ale nezastavil ani po teto jasne zprave tohoto patologa a pokracovali v tomto zlocinu dal !

Uz davno zde meli byt v dozivotnim zalari s prepadnutim veskereho majetku pozavirani jak ti pharmamafiani tak i s nimi spulupracujici dealeri a tedy politici i lekari jenz ignorovali i tohle varovani a dal dokonce i nasilne a ruznymi predpisy a omezenimi nutili lidi si dat ockokvat ten vakcinacni sajrajt, jenz mel na svedomi miliony mrtvych po celem svete i kdyz pritom dobre vedeli, ze i ta nakaza covid virem pri vcasne diagnostike se dala uplne v pohode lecit i pomoci bezne dostupnych a lety overenymi leky a dalo se tak zabranit tezkym stavum i umrtim u mnoha lidi i kdyz tou skutecnou pricinou umrti byli casto ruzne jine primarni duvody a pak i ty samotne covid vakciny.
| Předmět: Vraždy, znásilňování, korupce. V JAR…
25.09.23 01:21:57 | #66196

Vraždy, znásilňování, korupce. V JAR čekali zázrak, je to katastrofa

Měl to být duhový národ, který světu přinese poselství svobody a míru. A je to temná noční můra. Jižní Afrika je v hluboké krizi. A dodnes není jasné, jak ji řešit. Někteří lidé proto tvrdí, že apartheid nikdy neskončil.

Článek
Když se v roce 1994 stal Nelson Mandela prezidentem Jihoafrické republiky (JAR), přebíral zemi, která snad ani nemohla být víc rozdělená. Která snad ani nemohla být ve větší krizi. Nenávist mezi černochy a bílými, nenávist mezi černošskými etniky, nedůvěra ke státu, propast mezi bohatými a chudými, nezaměstnanost přes 30 %, negramotnost přes 30 %, obrovská zločinnost, přes 20 milionů lidí bez přístupu k elektřině, miliony lidí bez přístupu k čisté vodě…

Přesto jeho země i svět očekávaly zázrak. On to skoro zázrak už byl. Mandela se po 26 letech ve vězení stal prezidentem. S bílými vládci vyjednal konec apartheidu a ohlásil vznik „duhové“ demokracie. Žádná msta. Konec nenávisti. Smíření a budování nové budoucnosti.

V malém to známe z vlastní nedávné historie. Ale opravdu v malém. Najednou jakoby všechny minulé problémy měly zmizet pod vlnou nadšení a morálního gesta. Působením charizmatu prezidenta, který „se právě vrací z vězení“. Václav Havel přebíral zemi, která se možná řítila do krize, ale ta krize nebyla srovnatelná s tou jihoafrickou ani v nejmenším. A ani tady se to nepovedlo podle původních očekávání.

Zázrak se nestal. Nezaměstnanost v Jihoafrické republice je dnes přes 30 %. Bez práce je šest z 10 mladých lidí. 50 % obyvatel země žije pod úrovní chudoby. A zločinnost patří k nejvyšším na světě. Podle řady odborníků tahle země směřuje do kategorie „padlých států“. Států, které se blíží totální anarchii. A především: Mnoho lidí má pocit, že apartheid nikdy neskončil.

Proč se to nepovedlo?

Apartheid neskončil
„Apartheidu jsme se nikdy nezbavili,“ říká ekonom Ayabonga Cawe. „Rozdíly mezi chudými a bohatými jsou stále tytéž.“ Stručně tak pojmenovává základ frustrace milionů obyvatel Jihoafrické republiky: Většina černochů zůstala chudá, živoří na okraji společnosti. Stát a ekonomiku ovládají „bílí“ a spolu s nimi zkorumpovaní černí politici.

Pětadvacetiletý grafik Senhle Nkosi žije v Sowetu. Za apartheidu to byl černošský slum, kde žil i Nelson Mandela. Nkosi o Mandelovi říká: „Zaprodal nás. Dohodl se s bělochy, aby se dostal z vězení. Stal se loutkou v rukou bílých. Ti potřebovali klid, aby mohli dál vládnout.“

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/magazin-historie-mel-to-byt-zazrak-je-to-katastrofa-proc-se-nepodarilo-svrhnout-apartheid-237276#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět:
25.09.23 00:49:09 | #66194
*23670* *6190*


| Předmět: RE:
25.09.23 00:53:37 | #66195 (1)

Dobrou noc. *6665*


 #66194 

| Předmět: Fico kritizoval Pavla
25.09.23 00:45:19 | #66192

Fico kritizoval Pavla

Bývalý slovenský premiér a předseda strany Směr-SD Robert Fico v neděli kritizoval českého prezidenta Petra Pavla kvůli údajnému zásahu do kampaně před slovenskými parlamentními volbami.

Pavel tento týden řekl, že by návrat Fica do čela slovenské vlády mohl vést k narušení česko-slovenských vztahů, a to kvůli jeho výrazně odlišným názorům, především v zahraniční politice. Fico to na videu, které zveřejnil na Facebooku, odmítl. Připustil ovšem, že se s Pavlem rozchází v názoru na válku na Ukrajině.

Pavel tento týden při návštěvě New Yorku řekl novinářům, že některé Ficovy názory odpovídají spíše ruské propagandě. Návrat Fica do čela vlády by podle něj mohl mít dopad na vztahy mezi Prahou a Bratislavou.

„To by jistě v případě jeho zvolení a získání důvěry do určité míry narušilo i vztahy mezi námi, protože bychom se na některé zásadní věci dívali jinak,“ řekl Pavel. Předčasné parlamentní volby se budou na Slovensku konat už v sobotu.

Fico, jehož strana vede v předvolebních průzkumech, v neděli uvedl, že se s Pavlem rozchází v názoru na válku na Ukrajině, kterou před 19 měsíci rozpoutalo Rusko invazí do sousední země.

„Jsem proti dalšímu vyzbrojování Ukrajiny, protože prodlužování konfliktu vede jen k zbytečným a obrovským ztrátám na lidských životech,“ řekl a vyzval k okamžitému zastavení bojů a jednání o příměří. Zmínil také odlišné hodnocení účinnosti západních sankcí proti Rusku či role, kterou mají ve válce Spojené státy.

Podle Fica však tento odlišný pohled jeho strany není dostatečným důvodem pro zhoršení vztahů mezi Českem a Slovenskem. Pokud však Pavel chtěl dát najevo slovenským voličům, že by česká politická reprezentace zmrazila česko-slovenské vztahy v případě vlády, v níž by byl i Směr-SD, tak by to byl nepřijatelný zásah do slovenské kampaně před volbami, řekl slovenský politik. „A to já musím rázně odmítnout,“ dodal.

Fica před volbami tento týden podpořili bývalí čeští prezidenti Václav Klaus a Miloš Zeman. Slovenský politik v neděli řekl, že si jejich podpory mimořádně váží.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-fico-kritizoval-pavla-40444685#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


1  

| Předmět:
24.09.23 23:52:03 | #66185

Kami *4585* *4585*| Předmět: RE:
24.09.23 23:53:43 | #66186 (1)

Už se chystám do hajan.

Byl to dnes perný den, ale přínosný. *13842*


1  
 #66185 

| Předmět:
24.09.23 23:40:44 | #66178


| Předmět: RE:
24.09.23 23:43:07 | #66179 (1)

Výstižné. *5901*


1  
 #66178 

| Předmět: Rusové píší, že v tanku na Ukrajině…
24.09.23 23:04:09 | #66174

Věřte, nevěřte. Rusové píší, že v tanku na Ukrajině byli Němci a prosili „nicht schießen“

Takový příběh se zdá být moc i na ruskou propagandu. Ruská státní agentura RIA Novosti o víkendu s odkazem na „špiony ruských ozbrojených sil“ napsala, že se ruské armádě údajně mělo podařit na Ukrajině zničit německý tank Leopard, ve kterém měli být vojáci bundeswehru. Umírající Němec měl navíc ruské vojáky prosit, aby po něm nestříleli, a zároveň měl litovat, že s cestou na Ukrajinu souhlasil.

„Když jsme zastavili jejich (ukrajinský) další ‚masový útok‘ a zničili leopard, přistoupili jsme k ohořelé technice v naději získat zajatce,“ vylíčil pro RIA Novosti velitel průzkumné skupiny operující v záporožském směru, jehož volací znak je prý „Legenda“.

„Zjistili jsme, že mechanik-řidič tanku je těžce zraněný a že ostatní jsou mrtví. Když se mechanik probral a uviděl nás, začal křičet ‚nicht schießen‘ (nestřílejte, pozn. red.),“ pokračoval Legenda ve svém příběhu, který samozřejmě nelze z nezávislých zdrojů ověřit.

Prý mu chtěli pomoct
Legenda dále uvedl, že umí „velmi dobře německy“. „(Mechanik zasaženého tanku) několikrát řekl, že není žoldák, ale voják bundeswehru, stejně jako celá posádka z jeho roty,“ líčil dále ruský bojovník.

Popsal, že jeho jednotka poskytla „německému“ vojákovi první pomoc, zatímco on sám nahlásil místo zásahu tanku a polohu jednotky.

„Zeptal jsem se doktora, jak dlouho ještě bude žít, a on řekl, že pár minut. Řekl jsem tedy tomu Němcovi, že jeho zranění je příliš vážné a že nemá šanci přežít. On mi řekl, že velmi miluje své dítě a ženu a že lituje toho, že souhlasil se svým příjezdem (na Ukrajinu),“ vylíčil ruský okupant.

„Začali jsme ho připravovat na evakuaci, ale on padl do bezvědomí a po několika minutách zemřel,“ dodal Legenda k posledním minutám údajného „německého“ vojáka.

https://diskuze.chatujme.cz/spolecnost-komunity/svobodna-diskuse-bez-cenzury-t608?paginator-page=588#p66173| Předmět: RE: Rusové píší, že v tanku na Ukrajině…
24.09.23 23:32:33 | #66177 (1)

Může to bejt možný, ikdyž to zní hodně podezřele a propagandisticky ale je tam spousta západních kontraktorů, takže vyloučit se to nedá stejně jako se to nedá potvrdit. *709*


2  
 #66174 

| Předmět: RE: RE: Rusové píší, že v tanku na…
24.09.23 23:44:57 | #66181 (2)

Je to doložené, že tam zápaďáci bojují. I Američané, Poláci, samozřejmě i Češi.


 #66177 

| Předmět:
24.09.23 22:02:46 | #66161
2  

| Předmět: RE:
24.09.23 22:18:30 | #66168 (1)

I tohle je duvod pro ma zde GalvestonTX blokaci.

Propagadi a hesla techto sadistickych ukronacistickych vrahu mi zde propagovat nebude. A nijak mne nezajima, ze se ten Banderovsky pozdrav i jejich vlajka stava oficialnim pozdravem a symbolem i v te soucasne ukrajinske armade.

O to hur, kdyz i dnes nekdo ma potrebu podobne lidi oslavovat jako narodni hrdiny a vlastence.| Předmět: RE: RE:
24.09.23 23:28:49 | #66176 (2)

Babochlap Drábová tím "zdraví" furt! *3447*


 #66168 

| Předmět: RE: RE: RE:
24.09.23 23:47:18 | #66182 (3)

Videl sem to i v pritomnosti vaseho soucasneho prezidenta Petra Pavla, ktery se toho taky zucastnuje a zdravi ty ukrajinske geroje, kterymi byli v 2 sv. valce prave ti Banderovci, co tam tento dovetek i sami pridali.

Zrejme spoleha i na jeho milost jinak se tim dopousti na uzemi CR trestneho cinu, nebo jde o propagaci zlocinneho genocidniho uskupeni a to uz mohou rovnou pouzit i ty nacisticke vlajky s hakovymi krizi a zdravit Heil Hitler, nebo to vyjde uplne na stejne a to se jeste ti nacisti zdaleka nedopustili takovych zverstev jak ti ukronocisti, kterych i nemecky nacisti stejne, jak i dnes Amici casto jen zneuzivali na tu odpornou zlocinnou spinavou praci.| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.09.23 23:50:44 | #66184 (4)

Trestní zákoník ČÁST DRUHÁ HLAVA XIII Díl 1§ 403

§ 403Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka
(1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

  1. spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,
  2. spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,
  3. spáchá-li takový čin jako voják, nebo
  4. spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Příprava je trestná.| Předmět: RE: RE: RE:
24.09.23 23:47:22 | #66183 (3)

Drábová u mě kvůli tomu hodně klesla! *57* Až na dno. *35239* *10156*


1  
 #66176 

| Předmět: RE:
24.09.23 23:18:37 | #66175 (1)

Otřesné!
Kdysi to sem dával i Lorak, pár dnů po založení této diskuse.


 #66161 

| Předmět: RE:
25.09.23 03:32:54 | #66198 (1)

nebudu to ani pouštět, zase bych byl nasraný| Předmět: RE: RE:
25.09.23 03:55:01 | #66199 (2)

Je to o hrůzných zvěrstvech banderovců páchaných převážně na Polácích na Ukrajině, ale i na Ukrajincích, kteří byli choti Poláka či Polky. Jestli máš rád horory, pokochej se, přijdeš si na své. *7118* *5739* *20071* *6927*


1  
 #66198 

| Předmět: RE: RE: RE:
25.09.23 04:01:25 | #66200 (3)

nikdy to nepochopím, tato zvěrstva, co dělá člověk druhému člověku, my to ani v teple svého domova nemůžeme pochopit, tu hrůzu| Předmět: RE: RE: RE: RE:
25.09.23 05:49:33 | #66205 (4)

To je pravda. Maximálně se na to díváme jako na film, fikci. *3456* *2524*


 #66200 

| Předmět: RE:
25.09.23 08:56:38 | #66219 (1)

Ano, tyto hrůzy se děly, a nikdy by se na to nemělo zapomenout a hlavně na to, kdo je dělal.


 #66161 

| Předmět: Na dobrou noc
24.09.23 21:40:09 | #66149

Modlitba za děti

Otče náš,
jsou venku a já je nemůžu chránit.
Čím jsou větší, tím méně můžu být s nimi.
Jdou si svými vlastními cestami
a mně nezůstává než je svěřit Tobě a snažit se jim rozumět a radit.
Dej jim dobré kamarády a přátele a také dobré dospělé kolem nich,
kterým by na nich záleželo.
Chraň je, aby se jim nestalo nic zlého, a samy aby nezavinily neštěstí.
Ochraňuj je, aby nedělaly nic nesprávného, když jsou samy mezi sebou.
Především dej jedno: aby se rády vracely domů,
aby se těšily na domov rodičů a aby ho milovaly.
Dej, aby se mi dařilo vytvořit tento domov
a náš rodinný krb milým a takový ho zachovat co nejdéle.
Jim dej, aby nemyslely na své rodiče se strachem ani tehdy,
když udělaly něco špatného.
Zachovej jim důvěru, že tento dům je pro ně stále otevřený
i přes všechny hlouposti, které udělaly.
Dej nám všem, aby jim náš domov ukazoval, co znamená být doma,
být u Tebe tam, kde Ty jsi doma, u stolu v tvém věčném království.
Amen.


1  

| Předmět: RE: Na dobrou noc
24.09.23 22:12:22 | #66166 (1)

Je to hezka modlidba, ale skus neco rozumne ve spojeni s laskou a zajmem o jine lidi napsat i vlastnimi slovy.

Je to mnohem hodnotnejsi.| Předmět: RE: RE: Na dobrou noc
25.09.23 02:54:00 | #66197 (2)


| Předmět: RE: RE: RE: Na dobrou noc
25.09.23 07:00:52 | #66208 (3)

Lobosi pi pomalu nebo se tim zadusis *33012*| Předmět: RE: RE: Na dobrou noc
25.09.23 06:27:01 | #66207 (2)

Modlitba je modlitbou a neni treba k ni neco dodavat. Kazdy ji rozumi a kdo ne, at si ji precte jeste jednou. *15196*


 #66166 

| Předmět: RE: RE: RE: Na dobrou noc
25.09.23 07:03:39 | #66210 (3)

O tom sem nepsal. *23658*


1  

| Předmět:
24.09.23 20:48:26 | #66118

Cbd kapky me uspavaji


1