Záhadná smrt polského generála. V Polsku informovali o tom, že náhle zemřel brigádní generál Adam Marczak. Podle řady zdrojů polský vysoce postavený důstojník měl zahynout v důsledku včerejšího ruského raketového útoku na zamaskované velitelské stanoviště u města Časiv Jar v DLR.
🔈Řada polských médií s odkazem na zástupce polské armády napsala o včerejším úmrtí brigádního generála Adam Marczaka, který byl náčelníkem Generálního štábu evropské vojenské mise EUFOR Althea v Bosně a Hercegovině, která má dohlížet na implementaci Daytonské dohody. Kromě toho Marczak dříve působil i v Afghánistánu. Uvádí se, že generál náhle zemřel z přirozených příčin, a to mimo pracovní dobu.
💥Jak tvrdí řada zdrojů, skutečným důvodem smrti polského generála se stal ruský útok balistickou střelou Iskander na ukrajinské velitelské stanoviště poblíž obce Časiv Jar v Doněcké lidové republice, k němuž došlo právě včera, ve stejný den jako smrt Marczaka.










....musím jí to naučit, to je nezbytnost







po tom všem co mu provedli nemá
důvod. Papež je pouhá figurka, jednou, když řekli Stalinovi, že je papež
"znepokojen" tak řekl:"a kolik má papež divizí"? 