Jarmile Kratochvílové věnovali Japonci k dosud nepřekonanému rekordu osobní automobil,který jí sebral po návratu Antonín Himl,tehdejší předseda ČSTV.Nakonec s ním jezdil jeho syn,mladý Himl.
Jarmile Kratochvílové věnovali Japonci k dosud nepřekonanému rekordu osobní automobil,který jí sebral po návratu Antonín Himl,tehdejší předseda ČSTV.Nakonec s ním jezdil jeho syn,mladý Himl.
Organizace sportu byla, je a asi vždycky bude pofiderní. Kdyby bylo na mě,
stát by tam tolik peněz nedával, je to jen business, nic jiného .. S tím
autem je to sice ostudné, ale na druhou stranu, reprezentanty asi platil stát,
ne? Jestli byli jeho zaměstnanci, tak nesměli přijímat žádné osobní
dary. Ve firmách to funguje úplně stejně, s dodavatelem nesmíš ani na
večeři, ani přijmout kytku, přípustný je jen pracovní oběd atd. Takže
částečně se to dá pochopit ... 
Tak potom neměl auto používat ani prominenzní synáček a asi ho měli vrátit se slovy, že v socialismu neexistuje přijímat dary od kapitalistů.Možná Volhu od Brežněva by ji nechali.
Dukelci jsou dnes 100% profici a takze muzou mit a miji sponsory. Auto?
Nedostano ale maji ho k pouzivani s rocni smlouvou,
coz namena ze pristi rok dotnou nove!
Ze kanoista dostne $4000 lod nejake sport osaceni je samozrejmost ale oni
trenuji v zime na bezkach takze dalsi osaceni a vybaveni na bezky
A na jare a na pozim trenuje i na kole a takze znova dali vybaveni a uxzzasne
drahe zavodni kola.
Letenky a vsechno zradlo a bytovasni po cas soustrdeni v cizine 2x mesic zatim
co jim jde plat.
Je sidce fakt ze tak jak uzasne museji olymponici makat tak by si mozna take
v zametnani dost vydelali.
Dnes maji lepsi prilezitost ale tak moc jim to nezavidim.
Stacilo me videt jeji mozolnate a a nekdy krvave pazoury. American kajakar s 12
mistem z OH. v Londyne,
Bo cesi s desitkama metalu z ME. MS a Olympiady. Nezal jsem nikdy zadnyho tesare
s rukama jako maji oni! 
Byt v necem svetova trida veme tolik ze na nic jineho nezbyva ani cas ani sila.
A po tech '10" letech reprzentace a sportovni kariery maji iit delat co?
Nekteri Dukelaci nejsou ani vojaci z povolani jen civilni zametnanci CR
Armady.
Nektery znich aspon castecne zvladnuly sportovne zalozene vzdelani a taqk ze
nekde
neco najdou.
Nejaky x reprzentant flek nekde najde a dost casto trenrskou pozici v
zahraqnici
Takze to je docel velka ztrata pro Ceskou Repubiku! 
Dělal jsem těžkou práci v hutích ve velkých teplotách,taky se mi nikdo neptal , když jsem musel odejít v 50 letech ze zdr. důvodů.Každý není reprezentant a když vidíš jak třeba vypadá horník nebo hokejista..
Nebudu vypisovat jména,ale je jich mnoho,co se uchlastali protože skončili pod mostem a o fotbalistech ???Hanba mluvit.Poslední dobou dva velcí reprezentanti .
Myslím, že by se dala třeba zařadit do vozového parku daného podniku a
využívat.
A jinak, pokud někdo něco využívá neoprávněně, je to jeho problém.
Závistí naštěstí netrpím, takže to nepotřebuju ani řešit. 
Mně bylo líto Jarmily,ta měla své výkony opravdu vydřené..Nikomu nic nezávidím,a že jako dělník celý život...jsem zažil hodně podrazů na nás spodinu společnosti.
Znam presne o cem mluvis.
Jako tesar se to sidce tak moc name v US nevstahovalo.
Ale z partaka na pomocnyho stavbyvedociho a stavby vedouciho byla hooodne klikat
cesta.
Podrazi se deji vsude ve vsem. V praci i ve sportu. Ne vzdy a vsem ale tak to
je. 