Olympiada

Předmět diskuze: Olympiada - Mozna ze se pozvolna schyluje je konci!

Zobrazení reakcí na příspěvek #106

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 21:45:56 | #106
Reakce na příspěvek #103

Organizace sportu byla, je a asi vždycky bude pofiderní. Kdyby bylo na mě, stát by tam tolik peněz nedával, je to jen business, nic jiného .. S tím autem je to sice ostudné, ale na druhou stranu, reprezentanty asi platil stát, ne? Jestli byli jeho zaměstnanci, tak nesměli přijímat žádné osobní dary. Ve firmách to funguje úplně stejně, s dodavatelem nesmíš ani na večeři, ani přijmout kytku, přípustný je jen pracovní oběd atd. Takže částečně se to dá pochopit ... *19848*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 21:54:19 | #107 (1)

Tak potom neměl auto používat ani prominenzní synáček a asi ho měli vrátit se slovy, že v socialismu neexistuje přijímat dary od kapitalistů.Možná Volhu od Brežněva by ji nechali.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 01:00:46 | #108 (2)

Dukelci jsou dnes 100% profici a takze muzou mit a miji sponsory. Auto? Nedostano ale maji ho k pouzivani s rocni smlouvou,
coz namena ze pristi rok dotnou nove!
Ze kanoista dostne $4000 lod nejake sport osaceni je samozrejmost ale oni trenuji v zime na bezkach takze dalsi osaceni a vybaveni na bezky
A na jare a na pozim trenuje i na kole a takze znova dali vybaveni a uxzzasne drahe zavodni kola.
Letenky a vsechno zradlo a bytovasni po cas soustrdeni v cizine 2x mesic zatim co jim jde plat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 01:22:07 | #110 (3)

Je sidce fakt ze tak jak uzasne museji olymponici makat tak by si mozna take v zametnani dost vydelali.
Dnes maji lepsi prilezitost ale tak moc jim to nezavidim.
Stacilo me videt jeji mozolnate a a nekdy krvave pazoury. American kajakar s 12 mistem z OH. v Londyne,
Bo cesi s desitkama metalu z ME. MS a Olympiady. Nezal jsem nikdy zadnyho tesare s rukama jako maji oni! *12754*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 09:47:59 | #111 (4)

Ale nemůžou si myslet,že z 10 leté kariéry by měli žít do smrti.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 22:46:16 | #114 (5)

Byt v necem svetova trida veme tolik ze na nic jineho nezbyva ani cas ani sila.

A po tech '10" letech reprzentace a sportovni kariery maji iit delat co?

Nekteri Dukelaci nejsou ani vojaci z povolani jen civilni zametnanci CR Armady.
Nektery znich aspon castecne zvladnuly sportovne zalozene vzdelani a taqk ze nekde
neco najdou.

Nejaky x reprzentant flek nekde najde a dost casto trenrskou pozici v zahraqnici
Takze to je docel velka ztrata pro Ceskou Repubiku! *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 23:07:13 | #117 (6)

Dělal jsem těžkou práci v hutích ve velkých teplotách,taky se mi nikdo neptal , když jsem musel odejít v 50 letech ze zdr. důvodů.Každý není reprezentant a když vidíš jak třeba vypadá horník nebo hokejista..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 09:52:39 | #118 (5)

To si snad ani rozumný člověk myslet nemůže. )



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 10:12:58 | #119 (6)

Nebudu vypisovat jména,ale je jich mnoho,co se uchlastali protože skončili pod mostem a o fotbalistech ???Hanba mluvit.Poslední dobou dva velcí reprezentanti .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 11:36:19 | #112 (2)

Myslím, že by se dala třeba zařadit do vozového parku daného podniku a využívat.
A jinak, pokud někdo něco využívá neoprávněně, je to jeho problém. Závistí naštěstí netrpím, takže to nepotřebuju ani řešit. *33051*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 11:43:02 | #113 (3)

Mně bylo líto Jarmily,ta měla své výkony opravdu vydřené..Nikomu nic nezávidím,a že jako dělník celý život...jsem zažil hodně podrazů na nás spodinu společnosti.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 22:52:48 | #115 (4)

Znam presne o cem mluvis.
Jako tesar se to sidce tak moc name v US nevstahovalo.
Ale z partaka na pomocnyho stavbyvedociho a stavby vedouciho byla hooodne klikat cesta.

Podrazi se deji vsude ve vsem. V praci i ve sportu. Ne vzdy a vsem ale tak to je. *158*