Kanoista Martin Fuksa si splnil dalsi jeho sen, bezet svji prvni maraton a
nastavil si latku docela vysoko.
Ze ubehne maraton to je nepochbovaql ale ze to fakt da jako nebezec pod 3 hodky
to se me zase tk uskutvcnitele nezdalo.
Tu tratovou rychlost ktomu potrbou ma ledas kdo trochu beha ale vydrzet to 3
hodiny to je jiny kafe!
Na vic za par dni bude zavodit na kanoji jednotlivcu a deblu v zavodech
Svetoveho Poharu /body/ a zaroven kvalifikace na MS..
