Rozcestník >> Stálé Místnosti >> Možná přijde i Oblak

Předmět diskuze: Možná přijde i Oblak - vážně i nevážně o životě, víře, moudrosti, lásce, přírodě a všem, co nás spojuje i rozděluje. A pozor! Na konci s překvapením:)

Zobrazení reakcí na příspěvek #5303

Zobrazit vše


| Předmět:
22.02.21 09:09:32 | #5303

Lidé bohužel ztrácejí víru v lepší zítřky. Není to samo sebou, jsou jim často převraceny hodnoty, na kterých dříve stavěli a tak to, co bylo kdysi nemyslitelné a společensky nevhodné je dnes IN. Minulost, současnost i budoucnost je jim před očima tvořena a přetvářena a člověk se mnohdy nestačí divit, co se stalo z ideálů a jak dopadají vzory. To je tedy svět... často přemýšlím o klidném místě někde v horách, kde by nebylo lidských vymožeností a ráno bych pozoroval jen let kondora, který bych doplnil známými tóny na indiánskou flétnu siyotanku. S rozedněním bych vítal východy slunce a a stejně tak s počínajícím soumrakem, jeho západy. Civilizace mě právě teď bolí. Zajímavé, co? Dobrý vtip. Tak mi řekněte pane Lukášku, co Vás bolí? Ptá se doktor v ordinaci. Pane doktore, bolí mě civilizace. Aha. Napíšu vám recept. Tady to máte. Třikrát denně dvě kapky do každé nosní dírky:)



| Předmět: RE:
22.02.21 10:11:23 | #5310 (1)

No je to poetycké a i nepochmurne, člověk si musí vytvořit sám v sobě hranice tužebnosti, nedarmo se z rady druhého člověka nedá poradit jinak než se dohodnou jak to je, na ptaky jsme kradky, včera jsem měl popel na hlavě.


 #5303 

| Předmět: RE: RE:
22.02.21 12:11:09 | #5313 (2)

Lidé jsou rádi masírováni a pokud už tvoří stádo jdou sborem za tím prvním .... a ta ... vzadu, uzavírá řadu:)