Vše je doslova už podvodem na lid
Beran se pred tim experimentem snazi ochranit aspon ty deti a lidi co uz maji imunitu diky prekonani nemoci, ktera je kvalitni a dlouhodoba, ale i tak se mi nelibi, ze chces z tech starych lidi nechat delat ty pokusne kraliky.
Kubek i kdyz mozna nechtic i v teto diskusi s Beranem vlastne priznal, ze je blbec, co teto problematice absolutne neoruzumi a pouze dela propagatora vyrobcum anticovid vakcin jako uzitecny idiot a samozrejme by byl rad, aby tim experimentalnim sajrajtem bylo ockovano co nejvic lidi.
Kdyz ale Kubkovi za tuhle debilni propagandu nekdo plati neni se co divid, ze to takto bude propagovat a dokonce lidem i nasilne vnucovat i kdyz priznava, ze je jen uzitecnym idiotem, co dane problematice nerozumi.
Ano, to pronesl i sám "stvořitel" této experimentální mRNA vakcíny, ale vyvarujte se očkování dětí, protože ví co je to za svinstvo.
Tak vidim tam i tuhle zpravu.
Revoluce v léčbě covidu? Máme lék, který je 100% účinný proti všem
variantám, hlásí Izrael
https://cnn.iprima.cz/revoluce-v-lecbe-covidu-mame-lek-ktery-je-100-ucinny-proti-vsem-variantam-hlasi-izrael-53874
"....Z Izraele přišla nadějná zpráva ohledně léčby covidu. První studie nového léku na menším vzorku lidí ukázala, že je 100% účinný. Všichni nakažení, kterým byl podán, se během několika dnů zcela vyléčili. Naopak část pacientů s podobnými příznaky, kteří dostali placebo, skončila na JIP, a někteří dokonce zemřeli, informuje web Jerusalem Post."
Amor-18, jehož hlavní složku tvoří amorfní uhličitan vápenatý (ACC), se podává ve formě tablety nebo se může inhalovat. Podle výrobce má ACC schopnost modulovat kyselost ph okolo každé buňky. Tyto změny pak ovlivňují schopnost koronaviru pronikat do buněk a dál se množit. Zabránění šíření viru tak pacienta chrání před zhoršením zdravotního stavu. ... "
Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky