Rozcestník >> Věda a technika >> COVID-19

Informace

Název: COVID-19
Kategorie: Věda a technika
Založil: Temda
Správci: Temda , Selen
Založeno: 02.03.2020 15:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné zamčené
Zobrazeno: 1097159x
Příspěvků:
11776

Toto téma sledují (11):


Předmět diskuze: COVID-19 - UPOZORNĚNÍ DISKUTUJÍCÍM: Kovid je téma, kde může být nesnadné získat dobré informace. Proto upozorňujeme například na weby, které se tváří, že dezinformace vyvrací, ačkoli je šíří (např. manipulátoři.cz), nebo třeba na manipulativní informace státních médií (Česká televize, Český rozhlas), které musí být v každém režimu poplatné vládní moci. Proto studujete-li články propagačních či dezinformačních médií, ptejte se stále sami sebe: Proč říkají právě toto? Kdo má prospěch z této zprávy? Jak by mohl znít názor druhé strany? Protože fórum není názorově cenzurováno a může materiály neseriózních médií obsahovat, mějte prosím na paměti toto upozornění:

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #11499

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: cestování
26.02.22 14:10:44 | #11499
Reakce na příspěvek #11498

Děkuji za odpovědi. Letím až za měsíc. Třeba to pak už nebude potřeba. Do té doby raději budu sledovat informace na internetu.


1  
 #11498 

| Předmět: RE: RE: RE: cestování
26.02.22 14:13:31 | #11500 (1)

Obecne si myslim ze treba tyden pred odletem by nemel byt vubec problem. Je pravda ale ze se vse neustale meni takze kdo vi co bude za mesic


 #11499 

| Předmět: RE: RE: RE: cestování
26.02.22 14:27:23 | #11501 (1)

Kez by si mela pravdu. Urcite dokumenty se ale pred navstevou urcitych zemi vyplnovali i pred touto totalitni dobou covidi.



Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky