Rozcestník >> Věda a technika >> COVID-19

Předmět diskuze: COVID-19 - UPOZORNĚNÍ DISKUTUJÍCÍM: Kovid je téma, kde může být nesnadné získat dobré informace. Proto upozorňujeme například na weby, které se tváří, že dezinformace vyvrací, ačkoli je šíří (např. manipulátoři.cz), nebo třeba na manipulativní informace státních médií (Česká televize, Český rozhlas), které musí být v každém režimu poplatné vládní moci. Proto studujete-li články propagačních či dezinformačních médií, ptejte se stále sami sebe: Proč říkají právě toto? Kdo má prospěch z této zprávy? Jak by mohl znít názor druhé strany? Protože fórum není názorově cenzurováno a může materiály neseriózních médií obsahovat, mějte prosím na paměti toto upozornění:

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #5537

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
20.10.21 15:43:28 | #5537
Reakce na příspěvek #5505

Politici jsou uz v principu prvni, kdo je vystaven ruznym lobistickym tlakum a v pripade zdravi jsou to i lekari.

Ne kazdy takovemu tlaku podleha ve stejne mire. Nepohodlni lide jsou pak ale casto odstraneni a nebo jsou verejne zesmesnovany temi bezcharakternymi koupenymi prostitutkami.

To, ze se v pripade covidi agendy siri hromada poloprav a lzi, ale vidi nepochybne hodne lidi, co tuhle lzivou propagandu a manipulaci proste odmitaji.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.10.21 15:47:12 | #5539 (1)

vypatlané žvásty ksindla a konspiračního dobytka Loraka


 #5537 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.10.21 15:49:35 | #5543 (1)

Media vlastnene velkymi korporacemi jsou jen jejich nastrojem reklamy a vedeni propagandy.

I take media jenz nemaji takove vlastniky z principu ziji hlavne diky reklame a sledovanosti, kterou si ale nekdo kdo ma penize a diky tomu i moc muze u nich zaplatitt a pak jsou tedy prave podobnym subjektem lehce manipulovatelne i tahle media.

Kdo se spoleha pouze na podporu beznych lidi, kterym chce podavat pravdive informace, ktere nejsou odkazane na zaplateni reklamy temi kdo maji moc diky svym penezum a majetku to jiste zase az tak lehke nemaji, nebo jsou vystaveni i masivnimu tlaku, kde jsou jimi podavane informace spochybnovane a tito lidi jsou oznacovani za konspiratory sirici dezinformace.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
20.10.21 15:53:15 | #5544 (2)

vypatlané žvásty ksindla a konspiračního dobytka Loraka


 #5543 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.10.21 20:14:36 | #5569 (1)

Co to je prosímtě lobbistický tlak? Vydírání, vyhrožování, či co?

Nepochybně to moc lidí "nevidí", když drtivá většina obyvatel jakéhokoli státu s anti-covidovými opatřeními souhlasí ("vidět" zde ovšem znamená "představovat si").


 #5537 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
20.10.21 23:38:15 | #5588 (2)

Korupce i vydirani. Stejne jak kdyz si vydiran vypalnickou mafii, co se snazi zlocinne prosperovat na ukor jinych lidi.

Je nespocet iracionalnich a neduvodnych opatreni, jenz nemaji zadny vedecko lekarsky podklad, kdyz se bavime o covide. Delaji se vylozene ucelove a jsou casto zalozene na polopravdach a lzich.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.10.21 01:17:10 | #5591 (3)

Takže chceš říct, že všichni politici a lékaři na světě jsou někým vydíráni? To myslíš vážně?? Jakým způsobem jsou vydíráni?


 #5588 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.10.21 02:26:09 | #5703 (4)

Bohate staci korupcne kontrolovat jen ty jenz maji vyznamne mocenske postaveni a vlyv. Pokud jde ale o pharma firmy tak ty opravdu nemaji absolutne zadny problem korumpovat i vsechny lekare a podilet se primo s nimi na zisku jen diky tomu, ze doporuci to jejich casto i velice pochybne zbozi, co je casto nejen zbytecne, ale i vysoce rizikove pokud jde o zdravi a zivoty lidi. Divim se, ze ale o teto veci absolutne nic nevis.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.10.21 10:40:37 | #5760 (5)

Moment, mluvil jsi o vydírání. Jakým způsobem jsou všechny vlády světa a lékaři vydíráni?


 #5703 

Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky