Rozcestník >> Věda a technika >> COVID-19

Předmět diskuze: COVID-19 - UPOZORNĚNÍ DISKUTUJÍCÍM: Kovid je téma, kde může být nesnadné získat dobré informace. Proto upozorňujeme například na weby, které se tváří, že dezinformace vyvrací, ačkoli je šíří (např. manipulátoři.cz), nebo třeba na manipulativní informace státních médií (Česká televize, Český rozhlas), které musí být v každém režimu poplatné vládní moci. Proto studujete-li články propagačních či dezinformačních médií, ptejte se stále sami sebe: Proč říkají právě toto? Kdo má prospěch z této zprávy? Jak by mohl znít názor druhé strany? Protože fórum není názorově cenzurováno a může materiály neseriózních médií obsahovat, mějte prosím na paměti toto upozornění:

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6147

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.10.21 23:55:16 | #6147
Reakce na příspěvek #6112

Vis ono oznacit nekoho za konspiratora a nepodivat se cim argumentuje a na cem sve informace zaklade muze skutecne jen blb ! Takze zase jsi tim zvatlajicim zmrdem a ksindlem prave ty sam.

https://link.springer.com/article/10.1007/s10654-021-00808-7#Sec4



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.10.21 23:57:02 | #6148 (1)

European Journal of Epidemiology

European Journal of Epidemiology, vydaný poprvé v roce 1985, slouží jako fórum o epidemiologii v nejširším slova smyslu. Je to recenzovaný časopis věnovaný všem oborům epidemiologického výzkumu a epidemiologickým a statistickým metodám.

EJE podporuje komunikaci mezi těmi, kdo se zabývají výzkumem, výukou a aplikací epidemiologie, včetně těch, kteří praktikují klinickou nebo komunitní medicínu. Časopis podporuje příspěvky z celé řady oblastí, včetně veřejného zdraví, preventivní medicíny, klinické medicíny, ekonomiky zdraví a výpočetní biologie a datové vědy aplikované na zdraví a nemoci.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.10.21 00:00:48 | #6149 (2)

sirStanley zacinas tedy chapat svoji primitivni omezenost, kdyz se zamerujes pouze na nalepkovani nekoho, kdo neco napise, ale te dal nezajima pravdivost techto informaci a zdroj z ktereho cerpa ?

Nevim, ci jsi schopen si miru tve omezenosti v teto veci vubec uvedomit.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.10.21 10:54:18 | #6198 (1)

ksidle,ty stránky expose jsou dezinformační hnůj.tečka.

stejně jako ty


 #6147 

Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky