Máš po žních, frustráte.
díky za potvrzení mých slov
jo a přesně to si říkej každý ráno před zrcadlem
Hlavní oponentní diskutér je Lorak a ten vychází většinou z ofigo dat. Teď už bude na vaxisprávcích, jakej vykážou intelekt v tom třídění 'hoaxů'. Peková, Turánek, atd. atd. nejsou žádné podvratné živly komunistického zřízení (v newspeaku dezinformátoři), ale odborníci s trochu jiným, než oficiálním názorem.
Tak jasný taky bude taky zajímavý na čem kdo bude stavět,jako je hezký že zde někdo dá něco,ale hned mu to kdokoliv dokáže odvrátit jinými daty , podloženými a pak začíná hadka a osočování.To je to co právě Stanley přešel do útoku, já jsem sem přišel a byl tu klid žádný hádky, vždy přišel Lorak a hned urážel viz u mě když jsem se na něco ptal a já si utvořil vlastní názor na danou věc.Nebo začne z ničeho nic mě urážet že i když mám vysoké hodnoty po Covidu že se jdu očkovat jen že mi to doporučuji doktoři.Myslis že je to normální,ono se to mohlo podat trochu jinak Dnes v práci mi jeden mladý kluk řekl že se nenechá očkovat, já řekl ok je to tvá věc a nic mu nenutím.Karol toto dělá a nepoznávám ho vůbec,tak laskavý člověk a teď z něj flustrovany zabejčenec,co nesnese krytiku na něj a furt útočí právě na lidi co chtějí argument od něj a neumí ho vysvětlit.
Spíš hoaxuje pro mě borec není je hulvát , chová se jak diktátor, když není po jeho .
Dokazovat ti nic nemusím to co jsi sem dal se dá dohledat.Kazdy kdo tě čte ví a důkaz jsi o tom podal právě zde .
To tedy musíš, když to tvrdíš - dokaž, že z toho mála, co jsem tu dal mimo mainstream, všemu věřím a nehodil jsem to jen do placu pro rozvinutí diskuze.
ne nevychází z žádných ofiko dat a pokud ano tak je účelově zmanipuluje tak aby mu "seděla" na ty jeho prokázaně ulhané žvásty
tvrzení oněch zmíněných jsou jedno po druhém spolehlivě vyvrácena aspon stokrát
to že ti ta ofiko pravda nevoní a nesedí nikomu žíly netrhá
Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky