Poustevnictví

Předmět diskuze: Poustevnictví - Ale ty vejdi do pokojíka svého a zavři za sebou dveře .. (Matouš 6:6)

Zobrazení reakcí na příspěvek #509

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Kodžiki
22.06.26 18:36:43 | #509
Reakce na příspěvek #508

Asi všechny ty příběhy vznikali na všetečné otázky dětí :-)



| Předmět: RE: RE: RE: Kodžiki
před 15 hodinami | #515 (1)

Říkáš dobře. ) Však bylo by dítě dítětem, kdyby nechtělo růst i ptát se na každé žbleptnutí? )
Stvořitel tvoří i vytváří, dítě zkouší i hřeší s růstem.
Jeden se tomu usmívá, druhýk si to užívá. )