Můj kocour mi po čtyřech letech včera poprvé přinesl myš. Bohužel
byla bez hlavy, takže mě můj kocourek nezbožnuje. 
V domě s námi bydlí taky dva psi a jejich majitel si myslí, že tu myš
ulovili oni. No, nebudu mu to vyvracet. 
Můj kocour mi po čtyřech letech včera poprvé přinesl myš. Bohužel
byla bez hlavy, takže mě můj kocourek nezbožnuje. 
V domě s námi bydlí taky dva psi a jejich majitel si myslí, že tu myš
ulovili oni. No, nebudu mu to vyvracet. 
Naše kočky nosily myši ke dveřím. Jednou ráno byly vedle sebe hezky
vyrovnaný 3 podle velikosti 
Vlastně mám dojem, že to dělali spíš kocouři než kočky. Mladí
kocouři. Těch myší nám nanosili před venkovní dveře spousty. Až jak
zjistili, že jsme je už viděli, teprv je sežrali. Někdy je nechali a tak
jsme je vyhodili do popelnice.
Jinak co se týká psů, nikdy náš pes neukousl myši hlavu, ani ji nesežral.
Nejednou jsem viděl, jak po myši vystartoval, zcvaknul a pustil a nechal
ležet. Psi asi mají k myším odpor z nějakého důvodu. Nebo jak
kteří.
nám nosívala kočka rejsky na terasu a občas přitáhla skrz balkonový
dveře domů ještě položivého, to byl pak mazec 