Stav: Veřejné
Zobrazeno: 5561925x
Příspěvků:
149964

Předmět diskuze: Diskuze k aktuálním zprávám - Vlastní názor na aktuální téma, možno i s vložením odkazu na související článek.Samozřejmě bez osobních útoků,vulgarit a komolení jmen i nicků.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #112132

Zobrazit vše

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.07.23 22:17:15 | #112132
Reakce na příspěvek #112130

No jo tak hlavní že Plzeň padla i když město je krásné, hezčí jak Praha.Kamos asi trpí teď vsadil že Slávie dá 3:0 na tiket.Prej mu vždy první kolo vychází no tak teď asi né *29716*

#112130

23.07.23 22:25:46 | #112133 (1)

Už jsem se těšil do Edenu, ty pauzy jsou moc dlouhý *1* ....2 : 0 stačí na rozjezd, navíc jsme měli Hradec kterej nám v nedávný době docela zatápěl, já jsem spokojenej *4804* .....viktorka mě docela mile překvapila, nečekal jsem že v teplákách rupnou *9370*

#112132

25.07.23 12:52:50 | #112297 (2)

Já to řeknu asi takto Potuo poražený vždy bude brečet ve sportu tedy fotbalu, místo aby hráli což na Edenu Hradec hrál jen v druhé půli a to prvních 15 minut kdy za celý zápas dokázali ohrozit Koláře jen jednou a za celý zápas Slavie přes 20 rohů o proti Hradci kde jsem viděl myslím jen 2 rohy.

#112269

25.07.23 14:09:18 | #112301 (3)

Jejich hru s Teplicemi jsem neviděla,ale podle vyprávění nešlo o nic férového.Takhle se zkrátka vyhrávat nemá.

#112297

25.07.23 14:11:42 | #112302 (4)

Jde o pravidla i když mě se něco nelíbí ve fotbale musím ctít bohužel nová pravidla,i když vidíme ofsajd či ruku tak ruka a ofsajd se dle nových pravidel jeví úplně jinak stejně jako fauly v pokutových místech.