Rozcestník >> Esoterika a záhady >> Cestou tajemna s panem LUNY

Předmět diskuze: Cestou tajemna s panem LUNY - Nevysvětlitelné záhady, tajemné bytosti, UFO, mimozemské civilizace a blízká setkání, posvátné a jiné texty, záhadné stavby, odkazy z minulosti, cestování časem a prostorem, proroctví, zvláštní jevy, nové objevy na Zemi i ve vesmíru, v přírodních vědách, dávné civilizace, duchovní kultury a náboženství, vědecké poznatky současnosti i dávnověku, vznik života, člověka, podivní tvorové, duchové, andělé, zvuky, jiné dimenze, jedinečnost bytí a nadpřirozené schopnosti, teleportace, telekineze, telepatie. Historie a její paradoxy. Vlastní setkání s tajemnem. Názory, podněty, otázky, odkazy, upozornění na přednášky, výstavy, zajímavé knihy, články, filmy, fotografie. Pokud někdo vybočí z přemětu diskuse, nemáme mu to za zlé. V této diskusi se svými přispěvky obohacujeme navzájem a snažíme se vytvářet dobrou náladu. Nestojíme o hádky, napadání a nadávky. Vezměte to prosím na zřetel. Děkujeme. Jakékoliv odkazy nebo obrázky jsou zde jen orientační, sloužící k dokreslení dané situace a nemají jiný (skrytý) význam ani poslání.

Zobrazení reakcí na příspěvek #4309

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.01.22 18:22:35 | #4309
Reakce na příspěvek #4308

A co jako? Snažíš se tím něco říct, nebo si jenom krátíš dlouhou chvíli kopírováním textů z nějakých stránek?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.01.22 18:24:19 | #4310 (1)

Podsouvals pohlaví tak sem nevěděla co si mám o tom myslet.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
14.01.22 20:37:30 | #4312 (2)

Cože jaké pohlaví jsem podsouval? *29716*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.01.22 00:39:35 | #4315 (3)

soucet:
před 9 hodinami
"No když ho máme vnímat jako otce, tak se o něm mluví jako o muži. Ale Bůh ve skutečnosti žádný rod nemá, když nemá pohlaví."

soucet:
před 10 hodinami
"Už jsem ti to přece vysvětloval. Jako otce ho máme vnímat, ale neříká se nikde, že by měl mužské pohlaví (co by to vlastně i mělo být?)"