Stejně vzpomínám na letní osvěžení kdo to vůbec byl ,že mě opustil .
Nic zachvilii udělám oběd ,přijde návštěva . )0 V tom teple se mi nechce .
Je človíček ,je všude . Já si hledám prázdnou cimru ,kde nikdo není Az bude čas .. Někdy do připadám ,že všechny ....
Já si třeba hraju se dřevem...
Bobrům dřevo dokonce chutná!
Já tvořim v kuchyni někdy ).