Tvorba

Předmět diskuze: Tvorba - Děláte něco? A co Vám to přináší?

| Předmět:
před 9 hodinami | #6

Stejně vzpomínám na letní osvěžení kdo to vůbec byl ,že mě opustil .



| Předmět:
před 9 hodinami | #4

Nic zachvilii udělám oběd ,přijde návštěva .
)0 V tom teple se mi nechce .



| Předmět:
před 9 hodinami | #3

Je človíček ,je všude .
Já si hledám prázdnou cimru ,kde nikdo není
Az bude čas ..
Někdy do připadám ,že všechny ....




| Předmět: Tvorba
19.10.25 11:35:57 | #1

Já si třeba hraju se dřevem...



| Předmět: RE: Tvorba
25.02.26 06:21:16 | #2 (1)

Bobrům dřevo dokonce chutná! *23461*



| Předmět: RE: Tvorba
před 9 hodinami | #5 (1)

Já tvořim v kuchyni někdy ).