ky na přátelství
i já tzi děvče přeju ten nejkrásnější den. je sice zamračeno ale jinak celkem dobře
Ano, děkuji ti ... počasí se stále drží v jedné rovině a nechce to sluníčko pořádně pustit ven.
musime si zvykat
Ahojte:-)