užila sis soboty uživej si neděli protože už potom jen přijde znovu ponděli
jj .. jako vždycky
ano má paní
Krásný večer ahoj
Obsah příspěvku byl smazán.
Děkuji a přijímám
U krbu je nejlíp
Zdravím jo jo teď bude lepší doma ale ven se musí hlavně když sou zvířata zahrada a tak
tak určitě