mě teda taky nikdy nevyhmátli ...když se jezdilo autobusem ....vždy někoho vybrali ...řekli ten ten půjde
mě teda taky nikdy nevyhmátli ...když se jezdilo autobusem ....vždy někoho vybrali ...řekli ten ten půjde
je to směšné a jednou byla se mnou kamarádka co je v řecku ,já tam byla celej týden a ona jen víkend jela domů a další vikend dojela a ten první víkend jsme jeli do Katovic na trhy a neutratili a ona měla kabelku tak jsem k ní dala penize do boční kapsičky,,, český i polský, a odjela a až doma zjistila že má v té kapsičce ty prachy, říkala ,když sem jela domů pohoda, ale když jela za týden a věděla že to tam má tak se málem po.... na hranicích