já dnes někde četla ,že to očkování lidem nad 64 let nezabírá ...tak co je na tom pravdy to nevím ,ale asi že ty starší si těžko udělají obranné látky proti tomu
já dnes někde četla ,že to očkování lidem nad 64 let nezabírá ...tak co je na tom pravdy to nevím ,ale asi že ty starší si těžko udělají obranné látky proti tomu
ahoj nezbyde ----rozdelí si to protekčně policajti papaláši a tak)))nelituj jedna sestra říkala že 8 z 9 lidi po očkovaní umíraji,,,starší lidi nevim jaký čas tam uvedla ale dnes byla na seznamu
Ahoj Miru ...právě ,že si to rozdělí jak říkáš ...ano umírají ty starší i když je naočkují