Hezké odpoledne všem
to se jen tak
nevidí ...dnes ráno jsem naklusala k té doktorce ,,,,po hodině a půl jsem
to vzdala protože vůbec nedorazila prý nemohla nastartovat auto ...já když
někam jdu tak to nemůže být normálně ...
Hezké odpoledne všem
to se jen tak
nevidí ...dnes ráno jsem naklusala k té doktorce ,,,,po hodině a půl jsem
to vzdala protože vůbec nedorazila prý nemohla nastartovat auto ...já když
někam jdu tak to nemůže být normálně ...