tak od včera je soused dědoušek)))) maji kluka-Simona 51cm 3.64...,
to je první vnouče?
jj dcera se loni na jaře vdávala,jsou šikovní, nejdřív koupili pozemek s chatou ,ale s povolením stavby , postavili si domek a ted prcek
vše si naplánovali ...tak jasně nejdřív bydlení