tak od včera je soused dědoušek)))) maji kluka-Simona 51cm 3.64...,
to je první vnouče?
jj dcera se loni na jaře vdávala,jsou šikovní, nejdřív koupili pozemek s chatou ,ale s povolením stavby , postavili si domek a ted prcek
vše si naplánovali ...tak jasně nejdřív bydlení
pěkné odpoledne
Ahoj i tobě hezké odpoledne
jsme na chatu
Koukám na programu ...vrzání i tak mějte prima večer
no ahoj věru, šla jsem odpoledne na poštu ,slunko svítilo a pod nohama to fakt vrzalo
Věru ..oprava
bravooo
Ahoj Hezký podvečer
no v takové kose, vrže jen led pod nohama
všem hezké pondělí i když mrzne a skřivánek si ještě nevrzne
krásný pondělí všem