Hezký páteční den .
Minnesengři s Žalmanem jako sólo hlasem a textem Kapitána Kida (Jaroslav Velinský)
Tak to jsem nevěděl, že text je od Kapitána Kida.
https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_gQ_e/oqLBz3.jpeg?fl=cro,0,32,1280,720%7Cres,1280,,1%7Cwebp,75
RIP