Britská.-) Skladba je prachstará americká lidovka a existuje v x verzích. Znám ji v podání Deep Purple ale asi tak 14 dní na ní těžce ujíždím od všech interpretů.-))) Dobrou noc.
Britská.-) Skladba je prachstará americká lidovka a existuje v x verzích. Znám ji v podání Deep Purple ale asi tak 14 dní na ní těžce ujíždím od všech interpretů.-))) Dobrou noc.