Tady se nemluvi?
Ale jo mluví
ovšem moc né že jo?
Moc ne. Vecsinou se tu posloucha hezka hudba vsehochuti
Protože sem nakouknem, kdy máme čas a většinou -- každý tu chviklu má jindy,
a psaní--komunikace je rychlejší na chatech, ,ale klidně piš , to přece můžeš a někdo třeba odpoví.
sorry -chvilku