Moc ne většinou se tu nesejde ve stejný čas víc lidí
Tady se nemluvi?
Ale jo mluví
ovšem moc né že jo?
Moc ne. Vecsinou se tu posloucha hezka hudba vsehochuti
Protože sem nakouknem, kdy máme čas a většinou -- každý tu chviklu má jindy,
a psaní--komunikace je rychlejší na chatech, ,ale klidně piš , to přece můžeš a někdo třeba odpoví.
sorry -chvilku