tak snad bude lepší a někdo zastaví tu sračku a bude líp
ale hlavně hodně rychle
ahoj Mílo, to no neni v zájmu určité sorty lidi řídících svět, ale ted si nebudem kazit večer,
Všechno nej nej ale nejvíce zdraví