Obsah příspěvku byl smazán.
hezký večer
jsme tu opět s Maruškou
Laduš nám vyhrává
Ahoj Maruško jo jo vyhrávám
to je dobře Ahoj Věru
Tady jsou ještě ucha
jsou ))))))) a je to docela neznámá píseň
koukám Maruš má už fotku
Hezký podvečer všem
ahoj Lado
Ahoj Věru
Laduš zdravím
Ahoj Maruško ...
tak už jsi do toho trochu přišla Maruško ?
dává mi to zabrat
do toho přijdeš tady už to je dobré ne? tady víš co a jak? ještě na tom chatu ...tak tam můžeme jít a my ti to tam budeme vysvětlovat co a jak ?
Davídku ty jsi .uň
jsem tady , když tam už není nikdo
Asi chrapou ...
a Ty už taky )))))))))))) tak hezký týden