a omlouvám se, pokud nejsem v obraze a je to o něčem jiném.
omlouvat se nemusíte jste v obraze je to o písničkách zdravím
takových porovnání mám kopec, ale po pravdě, originál je top! a vlastně dík že tady někdo je. V diskuzi se má diskutovat.
1. Stále dobrá skladba
Prezident - čt - 24 právě teď.
dovolím si...
Obsah příspěvku byl smazán.