„…kto má len trochu genetické, biochemické a biologické vedomosti, vie: - je to Bohom dané pre možnosť transfúzie krvi…“
V zásadě máš pravdu – kdo tohle „ví“, opravdu má len trochu genetické, biochemické a biologické vedomosti. A zapomněl jsi dodat, že má ještě vymytý mozek, a to rozhodně řádově více než len trochu!
Takže jako dar, aby umožnil transfúzi a transplantaci,
bůh vytvořil systém kombinací různých faktorů, díky němuž
nemůže každý darovat každému orgán či krev…
GENIÁLNÍ!!! 
