Aha, takže kdo věří, že ví, že to funguje způsobem A, ten vůbec nepotřebuje představu, jak způsob A funguje, aby jeho víra byla oprávněná. Kdežto ten, kdo ví, že neví, jakým způsobem to funguje, musí k obhajobě své nevíry ve způsob A vědět, jak to přesně funguje… Ty si,koukám, taky s logikou tykáš, co?
Tedy ateista musí vědět, jak přesně svět bez boha vznikl a funguje, aby jeho nevíra byla oprávněná, zatímco teistovi stačí věřit, že bůh to „nějak zařídil“…

