já jsem uvedl stanovisko vědy a tvoje pindy mě nezajímají, zvíře, které se pozná v zrcadle, si uvědomuje samo sebe, tečka...
já jsem uvedl stanovisko vědy a tvoje pindy mě nezajímají, zvíře, které se pozná v zrcadle, si uvědomuje samo sebe, tečka...
jojo, ty prostě musíš mít pravdu, i když jí nemáš. 
Já jsem uvedl stanovisko vědy, které tomu tvému stanovisku dodává kontext. Že se zvíře pozná v zrcadle znamená, že si uvědomuje samo sebe coby tělo, ale neříká to nic o tom, jestli si uvědomuje samo sebe coby psychickou bytost, tj. jestli má to vyšší vědomí, to sebeuvědomění.
já jsme o žádné psychické bytosti a vyšším vědomí taky nemluvil, to
jsou tvoje bláboly...
napsal jsem, že si uvědomuje samo sebe, pokud se pozná v zrcadle, tak
neotravuj s kokotinama...
A já ti vysvětlil, že si uvědomuje sebe jako tělo, ale ne jako to má člověk, který si sám sebe uvědomuje ještě i jako psyche, jako psychická bytost (je si vědom svého vědomí). Zvíře nemá to sebeuvědomění, jaké má člověk.
Já vim, ty neumíš samostatně přemýšlet, ale vždycky musíš mít pravdu, i když jí nemáš.