Zavádíš, fabuluješ lžeš.

"Z 23.02.2019"
Ruská armáda zahájí v příštím roce přebírání tanků T-90M Proryv-3,
druhých nejpokročilejších tanků, které jsou u ruského
vojensko-průmyslového komplexu dostupné. Těmi úplně nejpokročilejšími
jsou tanky T-14 Armata, které si však na svoji velkou příležitost ještě
nějaký rok počkají, minimálně do doby než pro ně bude vytvořeno
potřebné zázemí.
"" .{color: blue}****"Tanky T-90M (Objekt 188M)
jsou posledním příslušníkem rodiny T-90 a představují domácí, dále
zdokonalený ekvivalent exportních tanků T-90MS."

A byli jich tam stovky zničených.

