decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?
Máme tu, hen tů, demograciju.
To je jako někde na pavlači - dvě hádavé baby se do sebe pustí, ovšem ne
v soukromí, potřebují publikum.
ad visitor77:
.."decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má
čítať?"..
nekdo za vas, teisty tu spinavou praci udelat musi - pro tebe je soucet heretik
a pro mne pseudovedec.. omlouvam se tedy za kolegou Ondim zmineny pavlacovy
hluk, ale kdyz diletanta zamerne verejne usvedcuji z podvodu s prameny presnym
curysskym originalem z roku 1952 nebo kuprikladu srovnavam jeho logiku se
syntaxi psa a vraha, tak tato exekuce intelektualniho bezdomovce, ideoveho
hybrida a duchovniho migranta holt trochu hluci, drahy priteli
Visitor77 se sám neumí slušně chovat, mně imrvere napadá a zaneřáďuje tím diskuze a to kdo má číst ?