ad soucet:
hlupaku, perspektiva subjektu vyzaduje, aby ten subjekt ten stav vedome prozival
a hlasal! Slepec zadnou "perspektivu videni svetla" nema, protoze svetlo nevidi.
Soudce nemluvi z "perspektivy vraha", protoze neni vrah a nesoudi svet ze
suterenu vrahovy mysli! Je to logicka figura srovnani, kterou pouziva vedec Jung
k tomu, aby teologum ukazal absurditu jejich vlastnich dogmat. Pokud tohle
nedokazes pobrat, tak jsi mentalne na urovni cvicene opice a nemas v teto
diskusi co pohledavat. Ztrapnil ses tak, ze se ti smeje cele forum jako
oficialnimu, certifikovanemu idiotovi..drze kricis, ze si vymyslim
"pseudocitaty" - chtel jsi presne umisteni nemeckeho citatu „Es handelt sich
hier um ein psychophysikalisches Feld...“? Tady ho mas, ty ubohy lhari,
omlatim ti ho o tu tvou nevzdelanou nevymachanou hubu: tento termin pouziva
Wolfgang Pauli primo ve svem klicovem eseji v knize Naturerklärung und Psyche
(Rascher Verlag, Zürich 1952), konkretne na strane 162! A sam Jung v GW 8 v
odstavci § 912 pise o prostorocasovem kontinuu, kde prostor neni prostorem a
cas casem, coz je presna definice tohoto pole reality! Lhal jsi, ze to tam neni,
prskal jsi, ze o poli tam neni ani slovo, a nyni jsi byl verejne usvedcen z
podvodu v primem prenosu. Jsi usvedceny lhar a falsifikator pramenu, ktery Junga
v zivote necetl v originale!!!Tvrdis "vztah je proste pomer subjektu vuci
objektu... ta spojenost je dana tvym pomerem, je to prozitek... nevim, co
znamena, ze objekt je prazdny" - vskutku monstrozni, lobotomicka retardace -
pokud ty sam tvrdis, ze vesmir zadnou posvatnou ani numinozni kvalitu nema ('kde
by k ni prisel?'), tak ten vesmir JE z hlediska teto kvality naprosto PRAZDNY!
Je to jen hromada mrtveho vodiku, helia a kameni. Pokud tedy ty nebo tvi
materialisticti vedci mate "sounalezity pomer" k tomuto prazdnemu objektu a
tvrdite, ze ten pomer generuje "prozitek posvatna", tak ten prozitek neni
"spojenost s objektem" (connectedness z tveho Bucherova modelu)! Je to cisty,
izolovany, autisticky sebeklam v tve vlastni hlave! Vidis v tom objektu neco, co
v nem neni, coz je presna psychiatricka definice halucinace a kognitivniho
biasu. Vykastroval jsi celou spiritualitu na pouhy mozkove-chemicky defekt a
nyni se trapne divis, ze te tva vlastni logika skrti.
p.s. tva veta "tve Einsteinovske blaboly ponecham stranou" je jen tva
definitivni, potupna kapitulace. Utekl jsi z boje jako zpraskany pes, protoze
Einsteinova rovnice pole (G_mu_nu = T_mu_nu) a geometrie Riemannova prostoru ti
totalne zlikvidovaly tvuj naivni materialismus 19. stoleti. Zjistil jsi, ze
moderni fyzika a pozdni Jung ti nenechali ani milimetr prostoru pro tve
internetove blaboly.