Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku
Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku
ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky..
slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho
otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku
Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme
kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a
jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli
nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??
ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za
produkt lidove tvorivosti, drahy priteli
necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva
slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim
hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu
napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.
ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske
hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych
slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve
vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let
starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu
klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni
hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par
tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech
Problémy etnického původu člověka.
Akorát v jednom etnickém označení člověka je jisté, že je Pozemšťan,
Zemšťan, či Terráner.
Člověk žijící v Evropě se klidně nazve Evropanem, ale jeho předkové
byli Afričané.
Pouze Visitor77 rozborem své DNA dospěl k názoru, že ja 100% Slovák, i
když s africkými kořeny.
A chudák Ondi? Ten má smůlu, protože je Rakušano-moravskoslovenský-Zakarpatsko-Maďarský Turecko-Cikánský (tedy Indický) Huno-Slovan s africkými kořeny. Geneticky asi 100% Středoevropan s několika procenty DNA Neandertála a Šimpanze. Nezapomeňme ani na části DNA, dědictví po dinosaurech a po rostlinách.
Nadto je příbuzný s Australany a i s Vinetouem a Džingischánem ...
"A i s JEŽÍŠEM Nazaretským !!!" 