Delam hodne preklepu - kdyz jsem zacal pred 20ti lety - p[isu hodne blbe :-) ale iteligent mne chape - jestli napisu kyno nebo kino je mu jasne, ze mam ma mysli biograv :-)
Delam hodne preklepu - kdyz jsem zacal pred 20ti lety - p[isu hodne blbe :-) ale iteligent mne chape - jestli napisu kyno nebo kino je mu jasne, ze mam ma mysli biograv :-)
mel jsem tady dneska na nasteve jednoho moravaka s manzelkou -- nechodi do kostela ikdyz jak rika jsou oba pokrteny ale neveri - to je vedlejsi -- Byl jsem odneho pochvalen proto to pisu :-)) Pred trema dnema jsem prisel k nam do reznikovi firma ktera tady zabiji zver - kravy kozy prasata ovce - byl jsem tam nekolikrat - zabyji prasata elektrickym sokem potom je povesi za nohu vytahnou nahoru a pichnou a odkrvy - - vedlejsi nakonec vyvrzena ocistena pulky prasat posilaji do jejich prodejen a tady kousek o nas je porcuji -- pred trema dnema jsem tam byl a davali zrovna do chladiciho regalu sadlo - teda spek ze hrbetu prasete - tak jsem to koupil a pred dvema dnema vyskvaril sadlo -- Moravak mne dneska pochvalil -- pry uz leta nemel tak dobre vyskvarene ---- ??? - nevi moc se nevyznam ale potesilo mne to :-))) Prominbte to sem nepatri ale kdyz uz jsem to napsal -- ?? - Klidne muze spravce smazat nebudu se zlobit.
Raději piš takové příběhy, než výmysly z politiky, války, víry a
pod. 
Ale to já přece taky vím, že máš od začátku na mysli demokratické referendum. A právě to je blbě, ať to napíšeš jakkoliv…
arecuk ja se nepru a klidne mne napis jak to teda je zpravne a ja az to uznam rad ti dam za pravdu a podekuji za pouzeni
arecuk - tak jinak ty souhlasis stim, ze cesky pracujici lid plati miliony na
takzvanou vojenskou pomoc v pripade napadeni ??
Ty si opravdu myslis, ze to je demokraticke yakhle oblbovat lidi aniz by meli
moznost se tomu sami demokraticky vyjadrit??
Správně není demokratické referendum, ale ruská divadelní fraška zvaná „referendum“.