nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??
nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??
ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za
produkt lidove tvorivosti, drahy priteli
necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva
slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim
hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu
napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.
ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske
hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych
slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve
vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let
starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu
klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni
hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par
tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech