Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

Zobrazení reakcí na příspěvek #166216

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #166216
Reakce na příspěvek #166208

...ja sa cíti prez. Pavel? - ja by som sa cítil trápne!



| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166220 (1)

Politikům není nic trapné.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166223 (2)

neviem, čo tam bude robiť, keď ho vláda ignoruje...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166227 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166229 (4)

..o to ide, nechápem, že mu to nie je jasné a strápňuje sa pred verejnosťou a svetom...je to hodne zábavné!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166239 (5)

Před světem se ztrapní spíš Macinka s Babišem a Okamurovým pejskem Zůnou. Prezidenta svět tak maximálně polituje, s kým že to musí na takovéhle akce jezdit…

Doma se Ti tři ztrapnili už dávno. Jen jejich nekritičtí věřící je ještě žerou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166241 (6)

Přesně - ukázali co jsou zač :-).




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166246 (6)

naopak Babiš, Macinka, Okamura robia politiku, ako sa má robiť...nie sú šašovia v politike...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166247 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166257 (8)

Bohužel, ostuda je ještě ta nejmenší škoda, kterou napáchají…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166255 (7)

Tak čeho zatím dosáhli: zrušit ochranu přírody, držet obranyschopnost státu pěkně při zemi, vyházet opravdové odborníky z důležitých rozhodovacích pozic a nahradit je svými poslušnými poskoky, zajistit dotace Babišovým firmám, beztrestnost jejich dočasnému nemajiteli a teplé flíčky svým kamarádíčkům, ukojit svá přerostlá ega vrcholnými funkcemi, zajistit volnou ruku developerům a dalším bezohledným drancovatelům krajiny a zrušit limity pro schodek rozpočtu. Zapomněl jsem na něco? Jo, ještě postavit parkovací moštárnu (nebo moštovací garáž, nebo co to vlastně je).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #166263 (8)

Díky tomu zrušení ochrany přírody se po 30 letech otevřela dálnice do Zlína. *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 7 hodinami | #166267 (9)

A to má být zásluha téhle vlády?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 7 hodinami | #166274 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #166266 (7)

"Ty nejsi normální."
*14875* *5740*
Obhajuješ zloděje a jeho fašistické poskoky.
*3422* *3422*
Vlastně, co se divím, při tvém fandění veškerému zlu světa.
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166233 (3)

On se tam setká se svými přáteli když tři roky znamenitě vedl vojenský výbor NATO :-)



| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166226 (1)

Proč by se měl cítit trapně? Rozseknout tenhle spor je potřeba i pro budoucnost. Dobře, že tu žalobu podal, aspoň bude jasno. Nemluvě o tom, že kvalifikací zrovna v oboru této konference se mu těžko někdo z těch dalších, co tam jedou, alespoň přiblíží.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #166316 (1)

Typické? Nechal bys si na jeho místě křesťansky pokorně kakat na hlavu, viď?
Všichni ví, visitore77, na kterém hnoji vykvetlo to odmítnutí spoluúčasti kompetentního člověka na summitu NATO.

Kdopak pojede za Slovensko? Bude to ten, který při posledních volbách jeden hlas z pěti hlasů voličstva a tak se "demokraticky" vyšvihl do čela Slovenska.
Ano, demokracie = je vládou lidu.