ad soucet:
veta "nema smysl se o tom dal bavit" je v diskusni
praxi univerzalnim prekladem pro "dostal jsem brutalni akademicky knockout,
prameny me prerazily vaz, moje psi logika s vrahama pohorela a ted se tresu
strachy, abych nebyl znovu chycen za slovo".Kricis, ze Jung pise neco jineho a
ja to komolim... vzdyt ses pred peti minutami totalne obesil na vlastnim citatu
z GW 14 paragrafu 769! Zkopiroval jsi text o "transcendentalnim psychofyzickem
pozadi" a tvuj lobotomovany mozecek hned pod to napsal, ze to "neni zadne
metafyzicke pozadi" - ty uz nekomolis Junga, ty popiras zaklady lidske reci a
vyznam slov, ktere sam mechanicky vkladas na monitor, jen abys zakryl sun
negramotnost.. polozil jsem ti naprosto jasny, neprustrelny logicky primer: kdyz
atheisticky historik rekne "ani rany krestan nejedl lidi", mluvi podle tve
zvracene logiky z perspektivy krestana? Neodpovedel jsi, zbabele jsi stahl ocas
a utekl, protoze tva absurdni teorie o "perspektive slepce a vraha" z tebe
udelala nejhloupejsi figurku tohoto fora. Zjistil jsi, ze neumis analyzovat
text, nezvladas syntax a tvuj pokus hrat si na literarniho vedce skoncil
naprostym verejnym ponizenim 
