"Přistěhovalci" "- vraťte ostrovy původním obyvatelům."

"Přistěhovalci" "- vraťte ostrovy původním obyvatelům."

Dalko -- to nepis co kdyby to nahodou cetli Maori -- ty by te roztrhali v zubech. :-))) Oni jsou radi, ze tady jsou pristehovalci - plati jim dane dobre se one staraji a kdyby tady zustali zitra sami tak se za tyden honi po lese navzajem a nastane tady liduzroctvi :-)) Jak za starych casu, Ne ne oni pristehovalce chteji.
Dalko neznas dejiny Maoru ale to je OK nemuzes znat vsechno - Maori mezi sebou kmeny byli ve valecnem stavu porad -- uplne se nenavideli a vzajemne se jedli -- Prone byla zachrana prichod bileho cloveka ktery dodneska uznava a maji zastoupeni ve vlade ikdyz nemaji pripusny pocet hlasu proste jsou tam -- Zastupce krale General - Gaverna -- Cindy Kiro mne poslala k vanocum pohlednici - zname se rek bych v dobrem -- Rozhodne by Maori nechteli odchod pristehovalcu ani nahodou ne.