ad soucet:
pro tebe je "prkotina", ze neovladas zaklady
materskeho jazyka, pletes si retorickou figuru s vnitrni perspektivou autora a
pred celym forem ze sebe delas negramotneho analfabeta? Utekl jsi pred logickou
gilotinou s atheistickym historikem, protoze moc dobre vis, ze na ni tvuj
lobotomovany mozecek nema jak odpovedet. Kazdy prihlizejici divak v teto
mistnosti ted v primem prenosu vidi tvuj totalni systemovy kolaps. Zatimco tady
zbabele knucis o prkotinach, v hlavnim tematu ti prave dohorely posledni zbytky
tve falesne jungianske identity. Byl jsi chycen pri cinu jako prachobycejny
podvodnik a lhar, kdyz jsi drze tvrdil, ze druhy dil GW 14 ma jen 447 odstavců.
Usvedcil jsem te z totalni nevedomosti – mezinarodni kriticky aparat ma
kontinualni cislovani od § 1 az do § 792! Zkopiroval jsi citat o
"transcendentalnim psychofyzickem pozadi" a ve sve totalni logicke slepote jsi
pod to napsal, ze to neni metafyzicke pozadi reality. Ty uz fakt nevis, jak
klickovat, a tak popiras vyznam slov, ktere sam copy-pastujes z internetovych
vycucu, klaune 
