nicméně překročil své pravomoci,měl jmenovat
To je otázka... možná překročil, možná ne. Měl to dát babiš k ústavnímu soudu a věděli bychom to jednou provždy, i do budoucna. (Pavel to navrhoval s tím, že když soud rozhodne, že jmenovat musí, tak že ho jmenovat bude).
myslím, že prez. Pavel sa správa nejak divne (nechcem sa mi to rozvíjať), nie intelektuálne, berie si kompetencie, ktoré nemá, hovorí do toho, do čoho nemá, resp. by nemal hovoriť - je to škoda, už mu vláda nebude veriť, asi stratil u vlády kredit, takže to bude v Česku dlhodobý problém...
pro tebe se chová divně každý, kdo nestraní ruSSákům, Slovákům nebo ŘKC.
Za dva roky budou prezidentské volby, pravděpodobně už nebude prezidentem.
To je možný, protože dobře mířené lži dnes vítězí nad zdravým rozumem. Proto taky máme dnešní vládu.
O tom kdo bude prezidentem rohodneme my a my volíme Pavla.
Nerozhodne tvoje proroctví založené na Babišově přáníl. V podstatě si
Babišova filcka. 